Avatar uživatele
martina1

Kupujete už dárky na Vánoce?

Vím,že je léto,ale já vždy v červenci začínám s nákupy,aby toho ke konci nebylo na peněženku příliš.Letos jsem pozadu,protože nemůžu kam bych chtěla,ale mám alespoň dárky vymyšlené.A co vy,je někdo stejný blázen jako já?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, annas, Jahoda, anonym, BEAES, aramah, Bunnik, anonym, ibišek před 5014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bunnik

Já jsem pravá opak. Všechny nákupy nechávám na poslední chvíli. Většinou mám spíš štěstí, že stihnu najít něco vhodného :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

V září teprve začínám sondovat,co by si kdo přál,další měsíc pomalu přání začínám realizovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Ne,nejste blázen,já podobný postup také plánuji, ovšem vše skončí nákupem 23.12

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jasná zpráva.Jako každý rok – hubou,normální,běž­né je,že pobíhám na Štědrý den a zapřísahám se,že letos takhle naposledy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ještě ne,v listopadu si mé děti dělají soupis co by chtěli,ale už ted šetřím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já dárky nakupuji vždy koncem Září

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Dárky nakupuji kolem října.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nakupuji průběžně po celý rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mam dospelaky doma-tak ze setrim do obalky,ale co zasadne kazdy rok delam-je vlastnorucni darek.Maji ohromnou radost z moji sikovnosti i kdyz slysim-co to zas ta mama na nas vymeslela za blbost.Tak prave rada vytvarim ty blbosti u kterych je sranda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

A věříte,že jsem na to včera myslela, když jsem probírala letáky…asi brzy začnu, ať toho pak není moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

když nakupuju průběžně v roce tak ty dárky pak automaticky padnou na svátky a narozeniny které se válí po cestě k vánočnímu dni, takže na vánoce pak stejně můžu hledat znovu 🙂 … kdepak, s vánočními dáky počkám a tak dva měsíce předem se do toho pustím, tak to fungovalo vždycky nejlíp jen velmi výjimečně mám něco připravené déle, ne že by se to už nestalo, ale je to vyjímka 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Já kupuju dárky na Vánoce celý rok.Akorát že je taky v průběhu roku hned rozdávám a nečekám na Ježíška.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Tak to tedy opravdu nenakupuju.Do vánoc je času dost a pak asponˇ není co vymýšlet a donutí mě to koupit co zbylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

dokud jsem neměla dítě, vše jsem měla v září vyřešené, ale ted? aspon to s manželem v září vymyslíme a pak postupně kupujeme nebo spíše objednáváme z netu. stejně je nejhorší vymyslet to pro manžela. a když už mám vymyšleno a vím, že to potřebuje, začne o tom mluvit nebo si to rovnou těsně před koupí sám ☹ navíc má narozky, svátek a jsou vánoce během 2 měsíců.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Proč teď? Benzíky mají otevřeno i na Štědrý den večer.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terkaprihodo

Já teda normálně všechno nechávám na poslední chvíli, ale letos jsem dárky nakoupila s dost velkým předstihem. Vzhledem k tomu, že je teď vše drahé, tak jsem se rozhodla využít třeba Black Friday slev. Myslím si ale, že ty slevy budou ještě pokračovat. Hodně teď sleduji tuto stránku https://slevo­vykupon.net/ Tam o tom mají docela dobrý přehled.

Avatar uživatele
TominkaFuky

Ahoj, já bych se chtěla zeptat na inspiraci pro děti? Neteřím a synovcům bych ráda udělala nějaké balíčky a přemýšlím, co vše do nich dát. Máte prosím tip?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Tak kup všem to stejný, aby se nehádaly, že ten má to a ten zas tamto :) Super tip jsou čajoví medvídci od lipoo :) Znáš je? Koukni na ně. Mají i vánoční balíčky :)

Avatar uživatele
Derrynka

Co nějakou výbornou čokoládu? To myslím, že by děti ocenily. Když k tomu dáš nějaký drobný dáreček a uděláš hezký balíček, tak budou nadšeny :)

Avatar uživatele
klanova2

Můj děda třeba hrozně rád fotí, tak jsem mu letos k narozeninám obstarala tento hrnek jako objektiv https://www.dar­kysradosti.cz/hrnek-objektiv-p2020 musím říct, že do jiného hrníčku si už kafe nedělá.. Určitě mrkni na tyhle stránky a něco rozhodně splašíš :)

před 2075 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pavla233

Já jsem manželovy objednala předem trochu adrenalínový dárek http://www.adre­nalinove-darky.cz/cs/

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rizoletka

Začínám s nákupy asi tak v září a když něco pěkného a hodícího se potkám, tak to koupím.
Většinou začínám drobnostma, které taky potěší a potom koupíme něco třeba pro celou rodinu. Loni jsme koupili trampolínu a letos uvažujeme o Holandském biliáru.

před 4529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rizoletka

Začínám s nákupy asi tak v září a když něco pěkného a hodícího se potkám, tak to koupím.
Většinou začínám drobnostma, které taky potěší a potom koupíme něco třeba pro celou rodinu. Loni jsme koupili trampolínu a letos uvažujeme o Holandském biliáru.

před 4529 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek