Bronzový

Kupujete už dárky na Vánoce?

Vím,že je léto,ale já vždy v červenci začínám s nákupy,aby toho ke konci nebylo na peněženku příliš.Letos jsem pozadu,protože nemůžu kam bych chtěla,ale mám alespoň dárky vymyšlené.A co vy,je někdo stejný blázen jako já?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já jsem pravá opak. Všechny nákupy nechávám na poslední chvíli. Většinou mám spíš štěstí, že stihnu najít něco vhodného :)

Další odpovědi:

Zlatý

V září teprve začínám sondovat,co by si kdo přál,další měsíc pomalu přání začínám realizovat.

Zlatý

Ne,nejste blázen,já podobný postup také plánuji, ovšem vše skončí nákupem 23.12

Jasná zpráva.Jako každý rok - hubou,normální,běžné je,že pobíhám na Štědrý den a zapřísahám se,že letos takhle naposledy...

ještě ne,v listopadu si mé děti dělají soupis co by chtěli,ale už ted šetřím

Zlatý

Já dárky nakupuji vždy koncem Září

Zlatý

Dárky nakupuji kolem října.

Zlatý

Nakupuji průběžně po celý rok.

Mam dospelaky doma-tak ze setrim do obalky,ale co zasadne kazdy rok delam-je vlastnorucni darek.Maji ohromnou radost z moji sikovnosti i kdyz slysim-co to zas ta mama na nas vymeslela za blbost.Tak prave rada vytvarim ty blbosti u kterych je sranda.

Zlatý

A věříte,že jsem na to včera myslela, když jsem probírala letáky....asi brzy začnu, ať toho pak není moc.

Zlatý

když nakupuju průběžně v roce tak ty dárky pak automaticky padnou na svátky a narozeniny které se válí po cestě k vánočnímu dni, takže na vánoce pak stejně můžu hledat znovu :-) ... kdepak, s vánočními dáky počkám a tak dva měsíce předem se do toho pustím, tak to fungovalo vždycky nejlíp jen velmi výjimečně mám něco připravené déle, ne že by se to už nestalo, ale je to vyjímka :-)

Bronzový

Já kupuju dárky na Vánoce celý rok.Akorát že je taky v průběhu roku hned rozdávám a nečekám na Ježíška.

Bronzový

Tak to tedy opravdu nenakupuju.Do vánoc je času dost a pak asponˇ není co vymýšlet a donutí mě to koupit co zbylo.

Pokročilý

dokud jsem neměla dítě, vše jsem měla v září vyřešené, ale ted? aspon to s manželem v září vymyslíme a pak postupně kupujeme nebo spíše objednáváme z netu. stejně je nejhorší vymyslet to pro manžela. a když už mám vymyšleno a vím, že to potřebuje, začne o tom mluvit nebo si to rovnou těsně před koupí sám :-( navíc má narozky, svátek a jsou vánoce během 2 měsíců.

Bronzový

Proč teď? Benzíky mají otevřeno i na Štědrý den večer.

Diskuze k otázce

pavla233

Já jsem manželovy objednala předem trochu adrenalínový dárek http://www.adrenalinove-darky. cz/…

rizoletka

Začínám s nákupy asi tak v září a když něco pěkného a hodícího se potkám, tak to koupím.
Většinou začínám drobnostma, které taky potěší a potom koupíme něco třeba pro celou rodinu. Loni jsme koupili trampolínu a letos uvažujeme o Holandském biliáru.

rizoletka

Začínám s nákupy asi tak v září a když něco pěkného a hodícího se potkám, tak to koupím.
Většinou začínám drobnostma, které taky potěší a potom koupíme něco třeba pro celou rodinu. Loni jsme koupili trampolínu a letos uvažujeme o Holandském biliáru.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 264
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.