Georgo2010

Kupujete svým blízkým, přátelům na narozeniny/Vánoce drahé dárky? Využíváte na to spotřebitelské úvěry či rychlé půjčky?

Odpovědi
dědapetr

Především jde o dárek ten nemusí být drahý i levný dárek potěší.

hanulka11

drahé určitě ne a půjčky si nebereme vůbec

casey

drahe darky ne, a kdyz, tak nejaky prakticky jako napr. nejaky spotrebic do kuchyne a tak. Ovsem otazka je, jestli je to vlastne darek, pac by se casem koupil i tak. Spotrebitelsky uver, nebo jeste hur rychly uver k tomuto ucelu nebrat. Darek se tak o jednou tolik prodrazi a rodinny rozpocet znacne zruinuje a dobry pocit z darku pokazi i obdarovanemu.