Kupujete si televizní program psaný v časopisech, nebo používáte teletext, či internet?

Díky za odpovědi.
Drape,odpovědi mě dobré budou z toho důvodu,že jsem ekolog a koukám na to,jak se šetří u nás papírem,tak včil mudruj!!!

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

U nás v obchodě je tisk – noviny 5+2 a ty jsou zdarma, takže si je beru. Je v nich i tv program.

Další odpovědi
anonym

Nic z toho, já volám do redakce programů a oni mi sdělí co kdy bude!

Co že si, ekolog?! Proboha jak můžeš stíhat tolik aktivit, když věčně sedíš tady. Počítá se práce ekologa i tím, že tady kalí vodu, likviduje v zárodku správné příspěvky, že…

Drap

K čemu ti odpovědi budou dobré ? Nic ti po tom neni co já si kde kupuji.

anonym

nemám problém odpovědět. programové informace čerpám přímo z TV, občas z netu.
opět se tu ozývají ti, co nechtějí odpovědět a pak se diví, že si chci diktovat, kdo bude na mé otázky odpovídat a přitom sami používají status soukromí.

Mc Merkurion

nevíš proč bych kupoval tv program,když nemám televizi?

anonym

Příspěvek: Má tento uživatel pravdu, nebo jenom plácá nesmysly?!
http://www.od­povedi.cz/
Nahlásil uživatel: Jugar
Z důvodu: Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele.

briketka10

barbakane

Paráda a neplatíš hodně za telefón?? 😁

anonym

Ne, já jsem ekolog a mám to zadarmo! 😁