Bronzový

Kupujete si pomelo? Chutná vám?

Já se přiznám, že po něm zatím jen pokukuju, ale ještě jsem jej neochutnala. Všude čtu jak je zdravé a chutné, ale nemusím hořké grepy a mám strach, že to má nahořklou chuť. Jak vám chutná?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

My ho kupujeme relativně často, protože děti ho milují a vždycky jim tím udělám velkou radost. Kdyby bylo levnější nebo častěji akce, tak ho kupujeme mnohem víc.
Chuť je sice trochu do hořka, ale tolik jako grep ne. Je zároveň i sladké a není kyselé. Dužina je sušší, než třeba u pomeranče. Dá se tedy rukou naporcovat na menší kousky, aniž by měl člověk ruce tolik zapatlané od šťávy.
Prodává se i minerálka s příchutí pomela, tak ji můžete pro určitou představu zkusit.
Zkuste i to pomelo.
Jestli je, kvůli chuti, nějaká vhodnější doba, kdy ho koupit nevím. Jak říkám, kupuji ho v akci, když je do 25 až 30 Kč. Možná je za pajdu ještě lepší, co já vím. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Jednou jsem si ho koupil a vnitřek byl zcela bez chuti.To ovšem neznamená že pomelo není chutné jen jsem ho koupil ve špatném období.Snad se najde zde někdo,kdo bude vědět kdy je pomelo chutné.Samotného mně to zajímá.:-)
P.S.Zjistil jsem že pomelo je vhodné kupovat v prosinci a lednu.Dále viz odkaz.

http://exoticke-ovoce.coajak.c z/…

Zlatý

Párkrát jsem ho koupila, lepší je pěkně vyzrálé do žluta či slabě růžova,pak je chutnější. Vyzkoušejte ,bude vám chutnat, pěkně ho musíte oloupat i bílou slabou blánu/ta je hořká/ a měsíčky si můžeme nalámat do salátů, nebo konzumovat jen tak.

Bronzový

Pomelo si kupuji a určitě mi chutná víc než grep.
Když ho dobře oloupete, tak hořké nebude a pochutnáte si.

Bronzový

Jednou sem ho zkoušela a bylo sladké a dalo se to jíst.

Bronzový

Kdo jednou ochutná -neodolá.
Když se hezky oloupá je moc dobré.A veliká výhoda je že nepouští moc šťávu,člověk nemá "zapatlané"ruce.

Zlatý

Pomelo kupujeme. Chutná nám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.