lukas.zmizik

Kupujete si někdy něco v obchodě jen kvůli tomu, že tam je pěkná prodavačka / prodavač ?

Nejlepší odpověď
quentos

jj, do jednoho takového chodím už asi pět let. Někdy mi dá práci si vymyslet, jakou hovadinu si koupit, jenom abych ji viděl ;{)>

Další odpovědi
Drap

Tak to tedy ani náhodou.

anonym

Ne…
Pokud je někde hezká a milá prodavačka, pozvu ji třeba na ´panáka´…
😁

RyuzakiKate

Přítel mi vyprávěl, že chodíval jeden čas tak 3× týdně do knihkupectví kvůli prodavačce :) ale stejně si prý potřeboval doplnit sbírku :D

anonym

No, tak jsem se právě seznámili, chodil a nakupoval a nakupoval…

Nazdar Bazar

Tak to asi ne.