hanulka11

Kupujete si na vánoce bramboříky, vánoční hvězdu nebo jiné květiny ?

Nebo už je máte více let a pečujete o ně a každým rokem vám vykvetou
Doplňuji:
budeš jí muset věnovat trochu více péče. Až ti odkvete a opadají listy postav ji na tmavší místo a zalévej ji málo. Na jaře /březnu /výhony zkrať asi na deset centimetrů – tím začne obrůstat. Pak ji musíš prořezat a přesadit a znovu jen málo zalévat.

Aby se začaly listeny vybarvovat musíš jí udělat kratší den , přikrývat ji ,třeba tmavým igelitem ,jinak se listeny nevybarví .Tak to zkus stojí to za to je s tím práce ,ale budeš z toho mít radost, že jsi to dokázala.

Nejlepší odpověď
annas

Já kupuji hvězdu. Výtěžek z prodeje jde na podporu onkologického oddělení FN v Olomouci. Příští rok sice nevykvete, něco dělám špatně.

Další odpovědi
anonym

kupuji pouze vánoční hvězdu