Avatar uživatele
Illines

Kupujete si mrazene pecivo?

Doplňuji:
Mam ho v oblibe ,nebot kdyz pecivo vyndam z trouby -krupave a vonave.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, aramah, anonym, anonym před 4449 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Ne. Stačí, že se hodně prodává dopékané – a tomu se také vyhýbám.
Nemám ráda všelijaké trvanlivé věci, raději vše čerstvé.
Naštěstí máme kousek od domu skvělou soukromou pekárnu, tak sázím na ně. Hlavně žitný chléb, který mám ráda, mají opravdu vynikající.
Čerstvé pečivo ani nezmrazuji jako někdo, vždy kupuji jen tolik, kolik ve dvou sníme.
A když je potřeba, klidně i chléb upeču! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

lllines přiznám se, že slyším ten výraz poprvé a musela jsem se podívat na net jak to vypadá..

ale nejím ani chleba, rohlíky jen žitné plátky, nebo v Globusu prodávají žitné bulky..
někdy si upeču bezlepkový chleba v pekárně..
Doplňuji:
to je pravda, je tu drahá, ale dělám si jen poloviční sama bych ten velký nesnědla a z mrazáku vyndaný není dobrý drobí se, tak mi ta kilová stačí na 3 chleby a přisypávám si k ní trochu žitný a slunečnicová semínka, místo mlíka kefír, nebo si dělám snídaňový chléb je jako mazanec a výborný..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Můžu říci že to mám jak Damiána.
Hlavně si peču sama.
Mám supr pekárnu :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jé je.Zvlášť v tomto období.Ve čtyři ráno přijede pekař,vhodí přepravky do nevytopené místnosti a pečivo zmrzne.V šest přijde obchodník,pečivo vloží na krám a do sedmi,než otevře,pečivo rozmrzne!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nikdy, raději domácí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Vše kupujeme čerstvé – s jedinou výjimkou. Nikdy neodolám česnekovo-sýrovým mraženým bagetkám. Přesně, jak píšete.. Provoní to celý byt a je to krásně čerstvé a teplé. To miluju. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Illines

Briketko ,to by se ti hodila tedy mouka ze Skotska,protoze se tu prodava mouka bez lepku,proto mam starosti jak uvarit knedle a jine.Je pomerne levna.Myslim ,ze je u vas mouka bez lepku drazsi?

před 4449 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek