misskas

Kupujete si ještě někdo hudbu na CD?

Ptám se protože mi připadá divné že si někdo stahuje zadarmo hudbu v mp3, ale nikdy si nekoupí originální CD. To si v tom případě neváží toho interpreta.
Doplňuji:
Myslím když někdo stahuje celé alba. A s OSOU máš naprostou pravdu.

Nejlepší odpověď
Damiana

Kupuji, protože mám takovou zkušenost, že písnička, která je obvykle nasazená v A rotaci rádií a televizí jako pilotní singl aspirující na hit je sice fajn, ale já na albu najdu vždycky takovou, která se mi líbí ještě víc a jinak by se ke mě asi nedostala. Také mě zajímá booklet a celkově mám ráda všechno origoš…
Kupuji si ale muziku jen od těch, které mám opravdu ráda a vím, že mě nezklamou celkově.
Btw – u takového Franka Sinatry se mi nikdy nestalo, že by stála za to jenom jedna písnička…:-)

Další odpovědi
badisko

Ano pokud jde o hudbu ktera se mi libi ..a kupuji i stare gramofonove desky ..jenze prece nebudu kupovat cele CD jen kvuli jedne skladbe …bych se za A nedoplatil a za B bych to musel skladovat udrzovat a oprasovat :D…jeste dnes mam i spousty originalnich kazet ikdyz je uz neposloucham …:D

anonym

Interpreta si vážím, ale jak píše badisko, nebudu kvůli jedné či dvou písniček od něj, kupovat celé CD za X Kč.To si raději tu písničku stáhnu a pak si udělám SÁM CD, které se mi líbí.Mám rád pestrost na CD, což znamená různorodé písničky od různých interpretů a jak jinak toho dosáhnu než stažením různých písniček z netu.
Když bývaly ještě singly (gramofonové desky s jednou písničkou), tak jsem si kupoval tyto singly.DNES TO NENÍ MOŽNÉ.

ten který je

CD si kupuji.Jsem rád že najdu uvnitř originálů knížečku s informacemi atd.Jsou ovšem kapely které nejdou prakticky dohledat a koupit,tam potom přijde stahování.Inter­pretů si vážím,ale koho bych nakopal,tak to jsou příživníci z OSA.

ginze

Občas ano. Strašně se mi líbí to mít pěkně na CD, vystavit si ho někde :) V počítači mi to přijde takové divné. Ale zatím ještě nevydělávám, a kdybych chtěla mít CD od všech interpretů, které mám ráda, asi bych se nedoplatila :)