Avatar uživatele
misskas

Kupujete si ještě někdo hudbu na CD?

Ptám se protože mi připadá divné že si někdo stahuje zadarmo hudbu v mp3, ale nikdy si nekoupí originální CD. To si v tom případě neváží toho interpreta.
Doplňuji:
Myslím když někdo stahuje celé alba. A s OSOU máš naprostou pravdu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petka před 4047 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Odpoveď byla označena jako užitečná

Kupuji, protože mám takovou zkušenost, že písnička, která je obvykle nasazená v A rotaci rádií a televizí jako pilotní singl aspirující na hit je sice fajn, ale já na albu najdu vždycky takovou, která se mi líbí ještě víc a jinak by se ke mě asi nedostala. Také mě zajímá booklet a celkově mám ráda všechno origoš…
Kupuji si ale muziku jen od těch, které mám opravdu ráda a vím, že mě nezklamou celkově.
Btw – u takového Franka Sinatry se mi nikdy nestalo, že by stála za to jenom jedna písnička…:-)

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka, misskas Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Ano pokud jde o hudbu ktera se mi libi ..a kupuji i stare gramofonove desky ..jenze prece nebudu kupovat cele CD jen kvuli jedne skladbe …bych se za A nedoplatil a za B bych to musel skladovat udrzovat a oprasovat :D…jeste dnes mam i spousty originalnich kazet ikdyz je uz neposloucham …:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Interpreta si vážím, ale jak píše badisko, nebudu kvůli jedné či dvou písniček od něj, kupovat celé CD za X Kč.To si raději tu písničku stáhnu a pak si udělám SÁM CD, které se mi líbí.Mám rád pestrost na CD, což znamená různorodé písničky od různých interpretů a jak jinak toho dosáhnu než stažením různých písniček z netu.
Když bývaly ještě singly (gramofonové desky s jednou písničkou), tak jsem si kupoval tyto singly.DNES TO NENÍ MOŽNÉ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

CD si kupuji.Jsem rád že najdu uvnitř originálů knížečku s informacemi atd.Jsou ovšem kapely které nejdou prakticky dohledat a koupit,tam potom přijde stahování.Inter­pretů si vážím,ale koho bych nakopal,tak to jsou příživníci z OSA.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ginze

Občas ano. Strašně se mi líbí to mít pěkně na CD, vystavit si ho někde :) V počítači mi to přijde takové divné. Ale zatím ještě nevydělávám, a kdybych chtěla mít CD od všech interpretů, které mám ráda, asi bych se nedoplatila :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek