Elfík11

Kupujete si antiviry nebo je stahujete?

A kdyžtak jaký máte?

Nejlepší odpověď
badisko

Microsoft Security Essentials

V ankete ti chybi jina odpoved …tohle nejsou vsechny antiviry ..:d ne nekupuji zda se mi to zbytecne pouzivam Comodo Internet Security premiun… http://www.co­modo.com/ ma v sobe kvalitni Firewall .. defense + ..Sandbox a dalsi …pouzivam i jejich DNS Servery ..atd …jednou za cas projedu PC Eset online scannerem .. http://www.eset­.com/cz/online-scanner-popup/ a prohlednu si obsah PC ..ve vypisu HijackThis … http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/bez­pecnost/ostat­ni/hijackthis/?g[hledano]=hijac­kthis&g[oz]=2­.0.4 a navic kontrolou … System Explorer .. http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/ostatni/sys­tem-explorer/?g[hledano]=sys­tem%20explorer&g[oz]=4­.5.0 ten mam nastaveny jako spravce uloh misto toho od Windows …navic mam na plose ..zobrazene procesy … http://www.ima­gehosting.cz/i­mages/bandiczvz­.jpg …takze ..uz za ta leta co se hrabu v Pc dokazu celkem dobre posoudit co tam patri a co ne .....
Takze jak vidis proc vyhazovat prachy za Antiviry …ktere urcite nebudou spolehlivejsi naz ja sam …:D

Další odpovědi
Martinz

Avast

Doplňuji:
Měli jsme ve firmě více počítačů a snad všechny antiviry a jediný Avast fungoval. Např. AVG nikdy nic nenašlo.

suaeda

ESET (NOD32)

Doplňuji:
Mám balíček Eset smart security na 3 PC (včetně pro rodinné příslušníky) na 3 roky. Zatím vše ok a můžu zaklepat, že se mi zatím nákazy většího rázu vyhnuly. Občas počítače ještě pročistím jiným softem.
Vyzkoušel jsem před lety McAfee (nyní nedoporučuji), potom Avast zadarmo (u známého se před rokem PC nakazilo policejním virem), a také kompletní balík od Nortona (je dobrý, ale gigantický a stále stahoval velké aktualizace. Rovněž jsem měl možnost vyzkoušet AVG. Microsoft Esencial od Microsoftu mi na PC sestry pustil nějaké breberky, které jsem musel zdlouhavě čistit (přitom na internetu a PC se chová dost opatrně). Šel bez pardonu pryč (je to jednoduchý základní antivir, kde není žádné nastavení jen běží na pozadí) a dal jsem ji tam Eset. Rovněž jsem slyšel velice dobré hodnocení na Aviru (hodně ji používají Němci). Další antiviry jsem nezkoušel. V souhrnu, každý má své plus a mínus.
Hodně samořejmě záleží na prostoře mezi klávesnicí a monitorem – jak kdo je obezřetný a jak riskuje při internetování.

huxa

Avast

Stahuji, u sebe mám Essential ale jinak ostatním doporučuji a také dávám Avast, mě strašně štval s vyskakovacíma okénkama, pořád nějaké blikání, zvuky, atd.
Pokud bych si měl nějaký koupit, tak jedině eset

Sarrow

ESET (NOD32)

Doplňuji:
A musím říct že některé antiviry jsou mnohdy horší než viry samotné.

briketka10

Avast

mám zdarma Avast a vždy, když
najde Trojana, tak to je takovej
hučák, že to se mnou třískne
málem na zem, ale bylo to jen
2× a schová ho do truhly 😁
Doplňuji:
mám Vistu a na ni mi jiný
ani nefungovali moc dobře..

www

Avast

Mej jsem delší dobu placený AVG i jiné. Pak jsem vyzkoušel Avast free a nepoznal rozdíl. Od té doby proto používám jen tento.
Doplňuji:
Pro ty, co se chovají nezodpovědně a nechávají vše na antiviru, doporučuji raději placený a už vůbec ne MSE.
Názor

balca

Microsoft Security Essentials

Jednu dobu jsme měli placený ESET-skvělý antivir,ale dávat 1000 Kč za rok je podle mne zbytečné,když existují antiviry,které mohou v pohodě konkurovat i placeným antivirům a bývají mnohdy i lepší ;) Takže za mě Microsoft Essentials –jelikož nazatěžuje PC a v testech vyšel jako jeden z nej. antivirů..
Na notebooku máme Avast a také není špatný.

jirkajirka

ESET (NOD32)

Doplňuji:
Mám Vistu 32 Home Premium a maximálně spokojen.Na dálku mě už dvakrát pomohli. Kdybych počítal peníze co by mne to stálo v servise tak ho mám už několikrát zaplacený.Jako invalidní důchodce ho mám za necelých 500Kč.

Poklička

Microsoft Security Essentials

beer

Avast

mariohlas

Avast

brillant

Microsoft Security Essentials

led

V mnoho platených antivírov si musíte po zaplatení stahnúť, nie všetky dostanete na médiu.
Ktorý antivírus, ktorý prehliadač, aký systém používam a mnoho ďalších informácií dávame na známosť cez internet tým na druhej strane bez toho, že si to mnohí z nás uvedomíme. Prečo by sme to mali vykrikovať ešte aj nahlas?
Spôsob zabezpečenia ochrany svojho majetku predsa nik neprezrádza iným.

badisko

ad ..led to je naprosta hloupost …:D proc to nerict …myslis si ze te antivirus ochrani …?…kravina :D dulezita data v Pc mam sifrovane …a to celkem obstojnym zpusobem …a tech par fotek… filmu atd …si kdokolim muze vzit …:D pokud to dokaze …a kdyby po nich nekdo touzil tak si lehce zjisti jake mam zabezpeceni …:D otom neni pochyb …takze nevim co to tady resis …je to naprosto nesmyslne jednani .....:D

badisko

ad ..led to je naprosta hloupost …:D proc to nerict …myslis si ze te antivirus ochrani …?…kravina :D dulezita data v Pc mam sifrovane …a to celkem obstojnym zpusobem …a tech par fotek… filmu atd …si kdokolim muze vzit …:D pokud to dokaze …a kdyby po nich nekdo touzil tak si lehce zjisti jake mam zabezpeceni …:D otom neni pochyb …takze nevim co to tady resis …je to naprosto nesmyslne jednani .....:D

led

stačí jedenkrát písať.
To čo hovoríte, môže byť váš prípad, ako znalého IT, ale je tu množstvo naivných neznalých laikov v tejto oblasti, ktorí sú náchilní uveriť všetkému, čo sa zdá byť pekné a múdre. Takto pracujú aj Šmejdi. S IT a ľuďmi okolo počítačov pracujem už nejaký ten piatok, tak viem o čom hovorím.
Radšej preventíva, než plač.

badisko

Tak tem neznalym .. dam jednu radu .....poridte si externi HDD a dulezite veci zalohujte tam …:D v PC je mit nemusi …:D …a zalohu provadet alespon 2×..Ina HDD musi byt data sifrovana ..kvuli vykradeni bytu a podobne …

badisko

jinak me celkem udivilo ze tam nikdo nedal Kaspersky …je to super antivir ikdyz ten placeny …rozhodne bych mu dal prednost pred Avastem …Nortonem a AVG…

badisko

a navic za zminku stoji i Malwarebytes Anti-malware ..spousta lidi pouzivala …Spybot pak presla na toto …

led

Ak by mali dať všetky antivíry, ktoré aspoň trochu stoja za to, asi by to nemohla byť anketa tohto typu so 6 odpoveďami.
Polemizovať by sme tu mohli dlho ale váš záver v odpovedi prenesenom význame povedal úplne jasne: všetko záleží na človeku za klávesnicou. Čo dovolí, alebo nedovoli, rozhodnúť musí on…

led

Skôr by som sa pýtala na skúsenosti s vymenovanými antivírmi, nie na ich vlastníctvo a spôsob jeho nadobudnutia.

badisko

no to je taky fakt …

badisko

OMG …zapomel …jsem na starou dobrou Aviru a klasicky BitDefender…