zzzlatokopka

Kupujete polské potraviny? Nebo se jim vyhnete obloukem?

Myslíte, že k nám vozí opravdu jen odpad?
Nebo si myslíte, že je někdo v médiích záměrně poškozuje a polským potravinám věříte?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/359328-ahold-stahl-z-prodeje-osizene-polske-maslo.html

Nejlepší odpověď
arygnoc

kupujem – ale v británii.

keď zablúdim na české/moravské/slo­venské hrudy, kupujem podľa možnosti potraviny domácej produkcie.

i keď chlieb už nie je čo býval (pamätáte niekto ešte cmarový chlieb, karlovarské rohlíky, dubčeky, …?), neviem sa ho dojesť (britský chlieb je hnusný).

;-Q

Další odpovědi
Pepa25

Snažím se vybírat kvalitní potraviny bez ohledu na původ.

P.S. Ten článek je hloupý: proč říkají obecně polské máslo? Mají jmenovat výrobce, který podvádí!

Mc Merkurion

…nechci se zastávat poláků,ale proč na ně nadáváme? že něco šídí? ale oni to přeci prodávají a proto je podle mne chyba ne u poláků,ale u těch obchodníků,kteří u nich nakupují > je to pro ně lacinější,nebo si myslíte,že poláci neumějí udělat dobrý máslo? ale to od nich nikdo nechce,chtějí LACINÉ máslo…

Mirdas

K čemu nemám důvěru nekupuji i kdyby to bylo skoro zdarma nabízeno.
Místo řečí si toho jednoduše nevšimám když nemám vliv na jeho dovoz.

Morčata331

Polské potraviny jsou kvalitní v Polsku…
U nás v česku to šidí a jsou nekvalitní a mají nezdravé složení
Radši bych se jim vyhýbala:)

anonym

Já se naopak vyhýbám potravinám, které dovážejí z Německa, Rakouska a dalších „západních“ států! Jen tak pro zajímavost. Podívejte se na složení kečupu Heinz, který se prodává v Německu a složení, který se prodává u nás!

anonym

posypová sůl je dobrá,jinak nic
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/359662-polska-firma-pancovala-maslo-i-syry.html

NelieM

Nekupuju. Radši si připlatím, než kupovat polský šunt…

Agneta

barbakan >>> ta komunistická norma z r. 1956 (ČSN 56) o konzervaci potravin už dávno neplatí, ale benzoáty jsou ve skoro všech (českých) nápojích – jako citrónová limonáda, sirupy a čaje. Když to někdo koupí, tak proč né? V Německu a Rakousku by to nikdo nekoupil.

Tolik k „civilizačním nemocím“ (jako rakovina atd.) v Česku :DDD