Avatar uživatele
Jahoda

Kupujete Nutellu?

Kupujete Nutellu? Já občas ano, ale vdrží nám fakt dlouho. Nemáme to tak, že co dva týdný, nebo dokonce týden se kupuje. Fakt jednou za dlouhý čas. Tak jak? Kupujete a kolik u Vás stojí? U nás 70Kč…

Děkuji za odpovědi 🙂
Doplňuji:
Miroslave, tady prší ☹ Až přestane pršet, tak vyjdu 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, PostApMan, Pepexxx před 4992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

Já Nuttelu zbožňuji, máme doma minimálně jednu dvě sklenice. (Jednu v lednici tzv. aby ztuhla dal se jíst lžičkou u tv a druhou na poličce v kuchyni na mazání). Vydrží nám tak týden – někdy dva, záleží na mě :)
U nás ji mají v Albertu za 59,– a tu velkou za 105.(tu děsně velkou)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Nutellu kupuji ale já ji nejím,když příjdou vnoučátka mají ji rádi s rohlíkem, jinak ji máme za 67kč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tomash

Já si snídani bez Nutelly už pěkných pár let nedokážu představit. Takže ano. U nás hodně podobně, je to jedna z věcí, pro které jezdíme do Německa. Od nás je to k hranicím doslova pár minut, a 2€ jsou mnohem sympatičtější cena :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

My ne,jen na Vánoce koupím jakoukoli čokoládovou pomazánku a slepím tím cukroví.Nejsme nikdo v rodině na sladké ani děti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepexxx

Ano nutella je to nejlepsi co muze byt :)Kupuju ji hodne casto :) ale dlouho nevydrzi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Nikdo jste ale neřekli,jakou Nuttelu.Můj syn od malička miluje arašídovou a tu lískooříškovou okamžitě vyplivnul.Kdykoli jsem ho chtěla ošidit,tak to poznal.Dneska je dospělý a tu arašídovou sní na posezení,kupuju ji pouze v akci.Takže vydíte v tom taky nějaký rozdíl??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ani ne. A co tu děláš? Nemáš být na náměstí?
Ne, že bych tě chtěl vyhazovat, ale padej se bavit :D
Doplňuji:
Tady taky a na kopu je to skoro vždy stejné.-kopa viz odpověď co dám na ty slavnosti

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Děkuji, ale chemii převlečenou za čokoládu opravdu nepodporuji, ani podobné čoko-kávo-pytlíčkové experimenty. Když už čokoládu, tak jedině pravou tabulkovou.
Ale opravdu nejraději si převařím sáček mražené zeleniny s kostkou bujónu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Dávám ji vnukům na vločkovou kaši.U nás ale strašně vysychá. Kluci mají pěkné fousy.Dlouho nemohli přijít na to jak to hned poznám.Že jí chodí ujídat.17.8 tady leje a je zima jak v listopadu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nekupuji, ze zdravotních důvodů ji nemohu.Škoda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ljuba1

My také kupujeme nutellu. Jen ale tu opravdu kvalitní, žádnou náhražku, jak je to dneska bohužel zvykem. Co se týče ale ještě sladkého, tak mám ráda čokoládu, kterou si chodím kupovat do obchodu v Praze do OC Nový Smíchov. Obchod se jmenuje Jeff de Bruges. Mají tam takový skvělý výběr jen opravdu jen opravdu kvalitní hořké i mléčné čokolády ale také marcipán a podobně. Doporučuji určitě zajít.

před 2498 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ljuba1

Případně jejich stránky http://www.co­koladovyraj-jeffdebruges.cz

před 2498 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

Jen slyším z okna starostu : „A přivítejme účastníky, kteří k nám přijeli a zasteskejme.“ A bla, bla, bla… 😁

před 4992 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Aspoň se u Vás něco děje, u nás je mrtvo (když vynecháme hospodu – tam mají letní akci pivo za 19,–) a do toho prší…

před 4992 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek