Jahoda

Kupujete Nutellu?

Kupujete Nutellu? Já občas ano, ale vdrží nám fakt dlouho. Nemáme to tak, že co dva týdný, nebo dokonce týden se kupuje. Fakt jednou za dlouhý čas. Tak jak? Kupujete a kolik u Vás stojí? U nás 70Kč…

Děkuji za odpovědi 🙂
Doplňuji:
Miroslave, tady prší ☹ Až přestane pršet, tak vyjdu 😁

Nejlepší odpověď
PostApMan

Já Nuttelu zbožňuji, máme doma minimálně jednu dvě sklenice. (Jednu v lednici tzv. aby ztuhla dal se jíst lžičkou u tv a druhou na poličce v kuchyni na mazání). Vydrží nám tak týden – někdy dva, záleží na mě :)
U nás ji mají v Albertu za 59,– a tu velkou za 105.(tu děsně velkou)

Další odpovědi
aramah

Nutellu kupuji ale já ji nejím,když příjdou vnoučátka mají ji rádi s rohlíkem, jinak ji máme za 67kč.

tomash

Já si snídani bez Nutelly už pěkných pár let nedokážu představit. Takže ano. U nás hodně podobně, je to jedna z věcí, pro které jezdíme do Německa. Od nás je to k hranicím doslova pár minut, a 2€ jsou mnohem sympatičtější cena :)

martina1

My ne,jen na Vánoce koupím jakoukoli čokoládovou pomazánku a slepím tím cukroví.Nejsme nikdo v rodině na sladké ani děti.

Pepexxx

Ano nutella je to nejlepsi co muze byt :)Kupuju ji hodne casto :) ale dlouho nevydrzi

alexandra

Nikdo jste ale neřekli,jakou Nuttelu.Můj syn od malička miluje arašídovou a tu lískooříškovou okamžitě vyplivnul.Kdykoli jsem ho chtěla ošidit,tak to poznal.Dneska je dospělý a tu arašídovou sní na posezení,kupuju ji pouze v akci.Takže vydíte v tom taky nějaký rozdíl??

Miroslavst

Ani ne. A co tu děláš? Nemáš být na náměstí?
Ne, že bych tě chtěl vyhazovat, ale padej se bavit :D
Doplňuji:
Tady taky a na kopu je to skoro vždy stejné.-kopa viz odpověď co dám na ty slavnosti

Bumbes

Děkuji, ale chemii převlečenou za čokoládu opravdu nepodporuji, ani podobné čoko-kávo-pytlíčkové experimenty. Když už čokoládu, tak jedině pravou tabulkovou.
Ale opravdu nejraději si převařím sáček mražené zeleniny s kostkou bujónu…

elektrikář

Dávám ji vnukům na vločkovou kaši.U nás ale strašně vysychá. Kluci mají pěkné fousy.Dlouho nemohli přijít na to jak to hned poznám.Že jí chodí ujídat.17.8 tady leje a je zima jak v listopadu.

Michal

Nekupuji, ze zdravotních důvodů ji nemohu.Škoda.

Ljuba1

My také kupujeme nutellu. Jen ale tu opravdu kvalitní, žádnou náhražku, jak je to dneska bohužel zvykem. Co se týče ale ještě sladkého, tak mám ráda čokoládu, kterou si chodím kupovat do obchodu v Praze do OC Nový Smíchov. Obchod se jmenuje Jeff de Bruges. Mají tam takový skvělý výběr jen opravdu jen opravdu kvalitní hořké i mléčné čokolády ale také marcipán a podobně. Doporučuji určitě zajít.

Ljuba1

Případně jejich stránky http://www.co­koladovyraj-jeffdebruges.cz

Jahoda

Jen slyším z okna starostu : „A přivítejme účastníky, kteří k nám přijeli a zasteskejme.“ A bla, bla, bla… 😁

PostApMan

Aspoň se u Vás něco děje, u nás je mrtvo (když vynecháme hospodu – tam mají letní akci pivo za 19,–) a do toho prší…