Nechápavé

Kupujete na Vánoce kapra? Nebo co jíte k štědrovečerní večeři?

Ja si dam nekdy kapra ale moc mi nechutna citim v nem bahno nevim proc :),

Nejlepší odpověď
gecco

No jo, nejaka ryba musi bejt – ja treba kapra nerad, takze si davam treba lina…
😉

Další odpovědi
Drap

Dodržuji klasiku a vždy máme kapra. Máme ho i rádi

ReHu

Kapr mi nechutná.
Kupuji candáta.

Emefej

Kapra ani jiné kaprovité ryby nejím, kupuju (občas ulovím) candáta.

briketka10

Máme odjakživa kapříka, aby Ti nechutnal
po bahně toho se lze zbavit namočením do
mléka.

Dodávku nám zajišťuje syn sestřenice loví
je a má je taky moc rád, jeho manželka mu
ho upravuje na mnoho způsobů.
Já o svátcích chodím k sestře a ona vaří
výbornou polívku a obalí vždy celého kapříka.
Já si ještě kupuju vinnou klobásku a krkovičku.
Musím mít prostě papání do Nového roku.
Dále si udělám velkou mísu bramborového
salátu :)

nosahosa

Moc kapra nemusím. Minulý rok jsme měli lososa a asi bude i letos. :)

Lamalam

Kapra nekupujeme, nikdo ho u nás nejí. Dělám tresku a vepřové řízky.

Shef

u nás se sice dodržuje tradice že aspon pro každého 1 filet z ryby,ale Kapr zrovna ne.Předloni jsme měli Tolstolobika,vý­borná ryba,špatný taky není Amur a nebo losos.
Ale stejně říkám že nejlepší vánoční ryba je vepřový řízek :D