lenina270

kupujete na cestách turistické známky,pohledy, nálepky…?

kupujete si na výletech třeba známky nebo nálepky?pokud ano kam je dáváte?dřevěná kolečka do šuplíku nebo na nástěnku?
ráda bych si koupila nějaký třeba sesit extra na nálepky a razítka z výletů ale zatim nikde nic moc neměli,poradte prosím něco co máte vy

soráč už sem to sem jednou dala ale nějak se to zamklo asi sem něco špatně zmáčkla fakt nevim,tak budu ráda ještě za odpovědi ostatních cestovatelů

třeba i s tipem kde se vám líbilo nejvíce v našich končinách

Nejlepší odpověď
gnosis

ne, ja si ze zahranici vozim panaky ze suvenyru. ale moc jich neni, zatim se to vejde na policku :)

album na znamky: google: filatelisticke zasobniky http://www.nu­mismatika.name/Na­bidka/Zasobni­ky-filatelisticke-C01.01.03..html

na sesit bych zkusil papirnictvi :)