Layla

Kupujete interiérové doplňky nebo si je vyrobíte sami?

Tak by mě zajímalo kolik je v ČR tvořivých duší… Kupujete nebo si raději vyrábíte interiérové doplňky?

Přidávám hned svůj názor: já je vyrábím a jsem nadšenec do ručních prací a v součastnosti miluji zejména facebookovské stránky s tipy a návody , např. www.facebook.com/By­dleniJeHrou

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Vyrábím

Většinu věcí si vyrábím

Další odpovědi
Sůwa

Vyrábím

…nejen interiérové doplňky 🙂

krum

Vyrábím

Doplňuji:
Samozřejmě, že občas i kupuji, ale není nad to mít něco originálního. A navíc taky ušetřím, takže se to vyplatí.

Ovechka

Vyrábím

Doplňuji:
Třeba LED tv si vyrobím v garáži

honza19hk

Vyrábím

Doplňuji:
jak co ale spíš takové věci co se i nechce kupovat jako police, nějaký packy a držáky na kytky, Ale že bych vyráběl nějaký věci to ani ne ,spíš se jedná třeba o svaření ráu na víno na zahradu,výra regálu nedávno atd.. Jsem zámečník tak proč takovýhle věci kupovat. Kdysi jsem odlejval z betonu (armovaného) obdélníkové květináče na dvůr.Jsou tam doteď,krom jednoho co jsem rozjel tatrou.
Jsou docela těžký-prázdný 110kg. Kdyby někdo chtěl mám 4 na prodej.
Vnější rozměr š.d.v.- 60×100×70.zevnitř 2 závěsná oka.