Kupujete hotové koření (na paštiky, do sekané, zabijačkové koření…) nebo si koření smícháte sami doma?

Nejlepší odpověď
Kepler

Kromě kari, žádné hotové směsi koření nekupuju. Vše si okořením podle vlastní chuti a tím je to originální.

Další odpovědi
Drap

Nikdy nekupuji směsi

anonym

občas nějaké použiji. rozhodně ne koření na pečené kuře, na vepř.pečeni, na mletá masa apod. to jsou směsi pro lidi, kteří mají s vařením problémy.

Mc Merkurion

… jak kdy a na co …

Šidlo

áno, niektoré zmesi sú fajn......treba nájsť kvalitnejšie značky

a hlavne ich nepchať do všetkého a naraz

anonym

Do sekaný si dávám své koření,paštiku ani zabijakčku neděláme.