Pohodar87

Kupujete dálniční známku, (na rok), když jezdíte třeba jen 4× do roka?

Určitě je to výhodnější než 4 měsíční známky, ale i tak je to bída ta naše dálniční síť. Třeba plánovaný úsek mezi Olomoucí a Hradcem Králové fakt chybí.

Odpovědi
cukrar

Ano, kupuji. Já nevím, zda-li pojedu jen 4×. okonce si i synek půjčila auto, páč mám známku.

AJICEK

neeeeee!!!

pusinka50

nnee, koupím 10-ti denní za 310 Kč. Bohužel jednodenní známky holomci zrušili

Reezo

Já osobně si známku nekupuji, i když občas jedu malej kousek po dálnici.

honza19hk

mám roční protože jezdím poměrně hodně.Nejsem magor abych kupoval roční známku a jel jen 4× po dálnici.V tom případě bych se dálnici vyhnul.

Funna

Vzhledem k tomu, že se placené úseky už se rozlezli i u nás (úplný východ Moravy) tak už kupuju na celý rok, protože se nemusím trápit, kudy můžu a kudy ne…ale když jsme tu ještě žádný placený úsek neměli, koupila jsem max. tu 10 denní, na cestu po D1 do Čech na dovolenou…

Pohodar87

Myšleno 4× do roka po placeném úseku :)

Pohodar87

Myšleno 4× do roka po placeném úseku :)