Lurius

Kupujete i sobě pod stromek vánoční dárky, abyste si udělali radost?

Nedokáži si představit Vánoce bez toho abych se na nějaký dárek netěšil, a protože už si dárky vybírám sám, tak si občas koupim něco co si přeji i ze své kapsy, děláte to taky?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano, dva jsem si koupila je to povlak na polštář
a přívěšek na krk. Se sestrou jsme dvojčata a
dám ji dva povlaky a ten samý přívěšek na krk
s naším znamením 😁

No jo na to CD s hudbou bych málem zapomněla
koupila jsem si legendu přes inzerát D. Bowieho
za 430 kaček 😁

Další odpovědi
Kepler

Já to mám jednodušší, jsem singl a tak od nikoho nic nečekám a kámoše podaruju kdykoliv. Nejsem na tom jako Mr. Bean a vhazoval si do dveří vlastní pohlednice. Svá přáníčka v podobě krásných, nebo užitečných věcí si ovšem realizuju nejraději na konci roku a vždycky se trefím.

lexx

nějakou drobnůstku jako knížku nebo CD si koupím sám sobě, zpravidla mám již dlouho vyhlídnutou, za jinejch okolností bych tolik neutrácel ale dyž sou ty Vánoce…

ReHu

Jj, taky si dělám radost 🙂

Lamalam

Pod stromeček si sama sobě nic nedávám. Když něco chci, tak si to koupím jindy.

Drap

Ne. Pokud si to koupím sám, tak už to neni dárek. Vytratí se i překvapení, takže si to mohu koupit kdykoli.

arachis

Ano,většinou si koupím ponožky, ty si musím kupovat sama, jsem vybíravá.

zjentek

Ano, mám to taky tak. Dárky si kupuju každej den, když jdu do krámu s potravimama. Takže radost mám furt a Vánoce mě pak tolik nepřekvapí, tudíž pak nejsem sám před sebou v rozpacích.
Dárky se od běžnýho nákupu lišej tím, že si doma nenapíšeš, pro co přesně běžíš, ale křižuješ to napříč krámem sem a tam a strkáš do košíku, co tě zrovna napadne. Hlavně jde o to co nejvíce se tam zdržet, okoukat co nejvíc lidí a doma potom z toho žrádla máš podobnej dojem, jako bys ho dlouho rozbaloval a pak ejhle- voňavý dárky!