Lotus

Kupujete auto raději v bazaru či přez internet od soukromé osoby?

Nejlepší odpověď
chudst

Radeji pres kamarada, ktery tomu rozumi a ktery se postara o kvalitni technickou stranku auta. On sam hleda auta vetsinou pres internet s tim, ze kdyz ma o nejake zajem, primo se na nej jede podivat. Auta bere z Nemecka.

Další odpovědi
Drap

Nejlépe nové. Pokud starší tak raději přímo od majitele , ať už na inzerát nebo na doporučení

Hlada

Když už starší auto, tak jedině od majitele. Nabídek je tolik a převod tak jednoduchý, že není potřeba platit zprostředkovatele, který v praxi stejně za nic neručí.

Jikra

1, Fiat 125 z Motorechny
2, Žuk od cikánů
3, Fiat 127 od známého
4, Felícíe z bazaru
Ani u jednoho žádný problém.

pavla233

Manžel vyzkoušel tuto zajímavou službu http://www.kupujeme-auta.cz/, byl velice spokojen, vyřídili vše za něho.