Avatar uživatele
Kulpix

Kupujete alespoň občas jídla z asijských bister, fast foodů a pojízdných prodejen?

Máte je rádi?
Chutnají vám?

Já sem si dal včera nudle a pak mi bylo trošku blbě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2771 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nevěřím tomu jídlu a nejedl bych to už ani zadarmo. Je to sice chuťově často solidní, ale jinak není o co stát. Proč riskovat něco střevní chřipky, přes salmonelózu a kdoví co ještě? To už radši bagetu z automatu, ale ani tu už nechci! Mám celiakii a to se ani nebavím o tom, že je plná sajrajtu z konzervantů. Na základce jsem to celkem jedl. U stánků: Americké brambory, halušky, smažený sýr v bulce, párek v rohlíku, hranolky, langoše, gyros. U fast foodu cheesburger, big mac, menu. No na tloustnutí ideální, ale pořád se tím člověk huntuje zdravotně. Někdo to jí skoro pořád a do toho kouří a pije a dožije se vysokého věku, tak z toho si příklad brát nebudu. Nemám se své tělo takovou důvěru a mnohokrát mě zradilo. Každý si může zvolit co bude jíst. Není nad to udělat si jídlo sám. Nikomu to tu, ale nerozmlouvám. Klidně se ládujte čím chcete, protože stejně všichni směřujeme k smrti. :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kulpix Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Nekupuji, nechutnají mi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ne… leda na společenských akcích (koncerty ap.), tam mi nic jinýho nezbejvá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Chutnají a jím je pravidelně a nikdy mi nic nebylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, občas. Naposledy před 20 lety!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Dříve jsem v asijských bistrech jedl, nikdy mi nic nebylo, ale dnes nemám odvahu, raději to nejím, viděl jsem pár reportáží v TV.

Jednou za měsíc si dám ze zoufalství v McDonaldu hamburger, maji to tak předražené, že je víc nepodporuju.

V KFC jsou šmudlové a prasata tam nikdy nejím. Pokládají přepravky se zbožím na špinavou a pomočenou zem, nosí zboží do skladu přes mísnost s odpadky kde je neskutečný zápach z rozkladu gastroodpadu. Mají otevřené dveře od provozovny a myši volně běhají dovnitř a ven. Nedokážou si ani zapnout klimatizaci a ventilavi a mají v provozovně smrad z hranolek a teplo.

Upravil/a: Cenobita

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření