Kupovat či nekupovat mobil přes internetový bazar ?

Máte s tim někdo zkušenosti ? Docela bych si nějaký použitý koupila,ale mám celkem strach ..Nepošlou mi jen maketu ? Pošlou mi ten mobil vůbeec ? Nebude mi fungovat dva dny a pak už ho ani nezapnu?Máte s tím někdo zkušenosti ? Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Rozhodně doporučuji kamenný obchod. Přes internet nikdy nevíte, zda nekupujete zajíce v pytli. Nebo jestli telefon není např. dovezen z Anglie, to Vám to pak pěkně zhoří a cenový rozdíl z kterého jste se radovali je v čudu, protože je nutná nová nabíječka:-/

Další odpovědi:

Pokročilý

Lepší je zajít si do kamennýho, myslím, že takový rozdíl a ztráta času to nebude. Uvidíte jak opravdu mobil vypadá, ošaháte si jej. Případně vyzkoušíte více typů. Určitě si ušetříte martýrium při následném vyřizování reklamace při poslání nevhodného poštou.

kamenná prodejna je nejlepší varianta samozřejmě, ale já osobně, co se týká koupě na internetu nakupuji, i dražší elektroniku a zatím bez problémů, samozřejmě, že se může stát, že na to pohořím, ale doporučuji

Určitě bych si sehnal nejdříve reference na daný internetových obchod a pak až nakupoval. U renomovaných firem to snad ani není potřeba. Výhodou je u nákupu přes internet zákonná lhůta na vrácení zboží do 14ti dnů.

Kupovat, v kamenných bazarech nekupuješ mobil, ale platíš jim hlavně nájem. Do 14 dnů můžeš vždy nakoupené zboží přes internet podle zákona vrátit.

Pokud mají kvalitní fotky u telefonů, které nabízí a je u telefonu i záruční list od předchozího majitele, tak bych se toho nebála. U kamenných je zase lepší, že si to člověk může vyzkoušet, zda nemá telefon nějakou chybu a nemusí pak složitě řešit případné reklamace zasíláním zpět.

přes bazar elektroniku určitě ne, ta rychle stárne, ale nové věci přes intern. obchody kupuju často.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.