Avatar uživatele
Mišul.

Kupovat či nekupovat mobil přes internetový bazar ?

Máte s tim někdo zkušenosti ? Docela bych si nějaký použitý koupila,ale mám celkem strach ..Nepošlou mi jen maketu ? Pošlou mi ten mobil vůbeec ? Nebude mi fungovat dva dny a pak už ho ani nezapnu?Máte s tím někdo zkušenosti ? Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5350 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fridolinek

Rozhodně doporučuji kamenný obchod. Přes internet nikdy nevíte, zda nekupujete zajíce v pytli. Nebo jestli telefon není např. dovezen z Anglie, to Vám to pak pěkně zhoří a cenový rozdíl z kterého jste se radovali je v čudu, protože je nutná nová nabíječka:-/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mandarinka

Lepší je zajít si do kamennýho, myslím, že takový rozdíl a ztráta času to nebude. Uvidíte jak opravdu mobil vypadá, ošaháte si jej. Případně vyzkoušíte více typů. Určitě si ušetříte martýrium při následném vyřizování reklamace při poslání nevhodného poštou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gabastava

kamenná prodejna je nejlepší varianta samozřejmě, ale já osobně, co se týká koupě na internetu nakupuji, i dražší elektroniku a zatím bez problémů, samozřejmě, že se může stát, že na to pohořím, ale doporučuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cyrxos

Určitě bych si sehnal nejdříve reference na daný internetových obchod a pak až nakupoval. U renomovaných firem to snad ani není potřeba. Výhodou je u nákupu přes internet zákonná lhůta na vrácení zboží do 14ti dnů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
facebook.com/slecny

Kupovat, v kamenných bazarech nekupuješ mobil, ale platíš jim hlavně nájem. Do 14 dnů můžeš vždy nakoupené zboží přes internet podle zákona vrátit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fia1980

Pokud mají kvalitní fotky u telefonů, které nabízí a je u telefonu i záruční list od předchozího majitele, tak bych se toho nebála. U kamenných je zase lepší, že si to člověk může vyzkoušet, zda nemá telefon nějakou chybu a nemusí pak složitě řešit případné reklamace zasíláním zpět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gillan

přes bazar elektroniku určitě ne, ta rychle stárne, ale nové věci přes intern. obchody kupuju často.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sanskrybastr

Telefon z bazaru bych určitě nekupoval. Neříkám, že vám nutně musí dojít nefunkční telefon, ale klidně se může stát, že se velmi rychle rozbije. Něco podobného už se mi u telefonu z bazaru stalo. Myslím si, že mnohem větší jistota je koupit si telefon nový. A pokud na něm chcete nějakou korunu ušetřit, tak můžete využít třeba slevový kupón z https://slevo­vykupon.net/

před 1785 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek