Mišul.

Kupovat či nekupovat mobil přes internetový bazar ?

Máte s tim někdo zkušenosti ? Docela bych si nějaký použitý koupila,ale mám celkem strach ..Nepošlou mi jen maketu ? Pošlou mi ten mobil vůbeec ? Nebude mi fungovat dva dny a pak už ho ani nezapnu?Máte s tím někdo zkušenosti ? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Fridolinek

Rozhodně doporučuji kamenný obchod. Přes internet nikdy nevíte, zda nekupujete zajíce v pytli. Nebo jestli telefon není např. dovezen z Anglie, to Vám to pak pěkně zhoří a cenový rozdíl z kterého jste se radovali je v čudu, protože je nutná nová nabíječka:-/

Další odpovědi
Mandarinka

Lepší je zajít si do kamennýho, myslím, že takový rozdíl a ztráta času to nebude. Uvidíte jak opravdu mobil vypadá, ošaháte si jej. Případně vyzkoušíte více typů. Určitě si ušetříte martýrium při následném vyřizování reklamace při poslání nevhodného poštou.

gabastava

kamenná prodejna je nejlepší varianta samozřejmě, ale já osobně, co se týká koupě na internetu nakupuji, i dražší elektroniku a zatím bez problémů, samozřejmě, že se může stát, že na to pohořím, ale doporučuji

cyrxos

Určitě bych si sehnal nejdříve reference na daný internetových obchod a pak až nakupoval. U renomovaných firem to snad ani není potřeba. Výhodou je u nákupu přes internet zákonná lhůta na vrácení zboží do 14ti dnů.

facebook.com/slecny

Kupovat, v kamenných bazarech nekupuješ mobil, ale platíš jim hlavně nájem. Do 14 dnů můžeš vždy nakoupené zboží přes internet podle zákona vrátit.

fia1980

Pokud mají kvalitní fotky u telefonů, které nabízí a je u telefonu i záruční list od předchozího majitele, tak bych se toho nebála. U kamenných je zase lepší, že si to člověk může vyzkoušet, zda nemá telefon nějakou chybu a nemusí pak složitě řešit případné reklamace zasíláním zpět.

gillan

přes bazar elektroniku určitě ne, ta rychle stárne, ale nové věci přes intern. obchody kupuju často.

sanskrybastr

Telefon z bazaru bych určitě nekupoval. Neříkám, že vám nutně musí dojít nefunkční telefon, ale klidně se může stát, že se velmi rychle rozbije. Něco podobného už se mi u telefonu z bazaru stalo. Myslím si, že mnohem větší jistota je koupit si telefon nový. A pokud na něm chcete nějakou korunu ušetřit, tak můžete využít třeba slevový kupón z https://slevo­vykupon.net/