martin47201

Kupování minecraftu – problém

Chtěl sem si koupit minecraft přes kartu (visa) a problém se objevil když to při placení chtělo moje datum narození a v roce nebyla možnost 1996 ale jen po 1995 Tak se chci zeptat jestli by vadilo kdybych tam dal 1995?

Díky za odpověď.

Odpovědi
anonym

Porušujete pravidla že neuvádíte pravé údaje. Tzn. uveďte si to jak chcete, ale až Vám blokují účet že máte nepravé údaje tak se nedivte.

Manijak

Ničeho se neboj nic se stát nemůže, protože mojang se nestará o to kolik ti je let, ale jestli máš Warez nebo original, a pokud si to u nich koupíš tak ti budou vděčný a účet ti nebloknou, protože si tě budou vážit a ty si pak ten co může šířit MC koupený mezi lidi to znamená že ty říkáš kup si to je to super a kdyby ti to blokly budeš všem říkat nekupuj to je to lepší zadarmo tak by asi nebyly rádi kdyby jim na vývoj hry nešli peníze, tak že oni ví že když ti udělají radost ty uděláš radost jim.