Jarosllav

Kupovali jste rodičům Živé květy ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ne

Živé květy byly voňavky či parfémy mého dětství nebo mládí. V průhledné skleničce byly vybledlé konvalinky, fialky atd. Z Bulharské se vozily živé květy s růží. Ale pamatuji se, že se mně vůně nelíbily, byly příliš sladká, takže jsem tyto voňavky nekupovala, ale poznala jejich vůni u některých žen.

Další odpovědi
alexandra

Ano

Rodičům ne,ale sama sobě a to fialky.Voněly krásně…

da ny

Ano

Jako malá mamince, šeřík, konvalinky, fialky – výrobce Vřídlo Karlovy Vary
http://www.sba­zar.cz/vostok11/de­tail/5657063-legendarni-vonavka-zive-kvety-z-roku-1967
http://www.vri­dlo.cz/#prettyP­hoto[]/0/

www

Ne

Kapela Živé květy neexistovala ani v době mých dětí, tedy ne.
Doplňuji:
Máš-li ale na mysli živé květiny (květy), pak ano, uměliny neměl rád nikdo a tvoje otázka je nesrozumitelná 😉

GM

Ano

Doplňuji:
Mamince jsem kupovala konvalinky. Dnes se musím pousmát nad tím, jaký byl tenkrát sortiment, jsem Avon lady.

bliz

Ano