quentos

„Kulka nezasáhla žádný životně důležitý orgán.“ Přesto pacient o pár hodin později v nemocnici zemřel. Jak je to možné?

O zbraně se trochu zajímám, napadlo mě následující: kdyby byla americké výroby, byla by založena na principu hydrošoku. Potom by ale (po zásahu do JAKÉKOLI části těla) byla oběť mrtvá OKAMŽITĚ, a ne až za několik hodin. Jak si smrt tedy vysvětlit? Vykrvácení? Tomu by ale v nemocnici zabránili, navíc by se vylučovalo s tvrzením o zasažení životně důležitém orgánu.
Doplňuji:
Jako možné vysvětlení mě napadá, že rána mohla být infikována… to ale neuvedli. Nějak tu smrt odflákli. Inu, je to detektivka, potřebovali prostě oběť…

Nejlepší odpověď
anonym

Mozna strach-ten to umi.

Další odpovědi
martina1

Embolie,ta je bohužel i v reálném světě nejčastější komplikací po chirurgických zákrocích a v 99% jim nelze předejít.

9 řemesel

Ve většině případů kde jsem byl, to byl, zjednodušeně řečeno poúrazový šok.Nutno dodat: mimo jiné…