mike beneš

jak upravit kuličkovku pro větší dostřel??

Dneska jsem si koupil plastovou kulickovku za 70 kc. Zjistil jsem, ze nestrili dobře. I kdyz jsem mel pred tim za 60 a strilela daleko lepe- prostrelila polistiren, tahle tam udela jen mali dulek. Strili asi na 10 m. Nejde nejak poupravit aby strilela vic? A nechci odpocedi kup si lepsi.

Nejlepší odpověď
Emefej

Nekupuj si lepší, střílej na slabší polystyren.

Další odpovědi
anonym

Kup si lepší. Seženeš za pár stovek solidní kuličkovku.

Quimby

Předpokládám, že jsou v ní pružiny, takže koupit silnější pružinu, ale možná levnější by bylo koupit si novou, protože za 70Kč to rozebereš a už nesložíš zpátky.