panenka

Kulaté hodiny na ploše

Dobrý večer chtěla bych vás poprosit kdyby jste byli tak moc hodní a mohly mi poradit jak si můžu na plochu dát kulaté hodiny prosím o přesný postup děkuji

Nejlepší odpověď
PostApMan

Pokud máte OS Win XP , tak si stáhněte program ClocX zde : http://www.slu­necnice.cz/sw/cloc­x/
Stačí nainstalovat, hodin jsou v češtině (jejich nastavení) mají i budík,změnu vzhledu apod. funkce

Pokud máte OS Win Vista nebo Win 7, stačí dát pravé tlačítko → přidat miniaplikaci → a vybrat ze seznamu hodiny.

Další odpovědi
Jahoda

Sice Ti neporadím, Panenko, ale dávám Ti hvězdičku, protože nad těma hodinama si také lámu hlavu a ještě jsem na to nepřišla 🙂

Dobrá otázka 🙂
Doplňuji:
Jen bych ještě na tvém místě dodala, jestli máš Windows XP, Vistu, nebo 7. Aby Ti ostatní pomohli, protože na každou verzi Windows může být jiný postup 🙂