flodur

Kukuřice je obilovina.Co je potom popcorn?

Doplňuji:
Myslel jsem to takhle:
Kukuřice-obilovina
Popcorn-pochutina
cukrovinka
atd. ????

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak to jsem nevěděl, já myslel, že to jsou létající kuličky.

Další odpovědi
anonym

Skladba. http://www.you­tube.com/watch?v=cXMhKdAw­Lbs
Doplňuji:
Popcorn je hlasitá výplň do huby v kině. Jinak normální potravina.

BEAES

Rozpuklé zrnko kukuřice-
Popcorn, počeštěně popkorn, pražená kukuřice nebo pukance, je pokrm z kukuřice. Popcorn se připravuje zahříváním zrnek kukuřice, což způsobuje jejich puknutí. Každé zrníčko popcornu obsahuje malé množství vody uvnitř kruhu z měkkého škrobu. Měkký škrob je obklopen tvrdým vnějším povrchem zrníčka. Jak se zrníčko zahřívá, začne se voda měnící se v páru roztahovat a tlak působící na tvrdý škrob narůstá. Nakonec tvrdý povrch povolí a popcorn tak pukne. Jak puká, měkký škrob uvnitř popcornu se nafoukne a vyprskne, čímž obrátí zrníčko naruby. Pára uvnitř zrníčka se uvolní a hotový popcorn je na světě!

Doplňuji:
Slaný-pochutina
Sladký-cukrovinka
:o))

panenka

Popcorn jsou Pukance připravované ze speciální kukuřice.

Zdroj: http://www.re­ceptyonline.cz/gas­tro-slovnik--P.html

Mili @

Popcorn, počeštěně popkorn, pražená kukuřice nebo kukuřičné pukance je pokrm z kukuřice.
A začali ho jako první baštit indiáni…