Nicolee

Pojedu na dva týdny cestovat po Srí Lance. Je lepší si vzít kufr, nebo krosnu?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda si na Sri Lanku, když budu po dva týdny cestovat, je možné, si vzít kufr? Nevím to skrz cesty, přemisťování apod. Byla jsem vystrašená, že to nepůjde. Ale upřímně netuším. Pokaždé je v plánu se přemístit někam, odložit věci a pak až se vydat na delší procházku. Není to tak, že bych chtěla s kufrem po památkách, a tak si myslím, ze by to tak mohlo jít? Děkuji za jakýkoliv tip/radu/odpověď☺️

Odpovědi
gecco

Otázkou je, jak se budete dopravovat a jak daleko…
😉
Např. na motorku je kufr dost nevhodný.
Na druhu stranu – myslíš-li si, že Sri Lanka je úplná džungle, tak není.
Každopádně – nemáme tušení, jaký máte itinerář – takže se dotaž někoho, kdo ten zájezd organizuje.
😉