NATTYYYYY

Kudy vede cesta od nádraží v Českém Těšíně k ulici s obchody za mostem v Polském Cieszyne?

Potřebovala bych znát přesný popis cesty od vlak. nádraží v Českém Těšíně k mostu v Cieszyne od kterého pak vede ulice s obchody (např. House), popřípadě pokud by aspoň někdo znal název ulice.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Naproti nádraží je ulice, tou jdeš až k řece, přejdeš most a si v Polsku. obchody jsou rovně, doleva i doprava, je to tam fakt na každém rohu.

Mrkni do mapy.

http://www.ma­py.cz/#!x=18.636751&y=49­.743951&z=13