Kudy jde do aqua-zorbingové koule vzduch ? Na jak dlouho má člověk vzduch v aqua-zorbingové kouli ?

Nejlepší odpověď
Hykam

Dovnitř se dostaneš jediným otvorem v jednoplášťové kouli a ta je následně uzavřena speciálním zipem a nafouknuta.

Koule je na vodě jištěna lanem a sledována dvoučlennou obsluhou. Není třeba mít obavu ani z nedostatku vzduchu, jelikož zásoba kyslíku vydrží 25 – 30 minut

Zdroj: www.vodnizorbin­g.cz/