Kudy čůrá žena, když nemá penis?

Nejlepší odpověď
quentos

vývodem močové trubice (tedy stejně jako muži, jen tento vývod není součástí žádného penisu). Na rozdíl od mužů však má žena močovou trubici velice krátkou (právě z důvodu absence penisu nebo jiného jejího prodloužení) a je proto více náchylná k jejím zánětům.

Další odpovědi
Jikra

Kolik je ti let?
Že si se nezeptal mamky měl bys to jak se říká z první ruky.
Doplňuji:
Teda já se o tohle téma zajímal poměrně taky pozdě až ve svých 5-ti letech páč jsem asi byl trošku opožděnej.
A navíc v padesátých letech to bylo víceméně tabu, internet žádnej tak muselo přijít smostudium hry na doktora atd.

ReHu

Prostě ta dírka není na tom prodloužení :D.

barusee

Močovou trubicí stejně jako muž.

Miroslavst

Já si myslím, že právě proto že nemá čím ho tam furt chce.

coco

Zřejmě jsi mužský a ještě jsi neměl možnost to prozkoumat..:D

elektrikář

Právě proto musí děvčata čurat na bobečku. Jinak mají mokré nohy.