Avatar uživatele
Eloška

Kudrnaté vlasy

Jak to mám udělat, abych měla kudrnaté vlasy? Normálně mám rovný polodlouhý. Kulmu, laky a tužidlo mám. Vždycky po osušení vlasů to na ně napleskám přesně podle návodu a nic. To musím mít nutně trvalou? Idkyž vlasy přestříkám minimem laku, je to hned vidět, jako bych ve vlasech měla mouku, jsou strašně slepený atd. Vyzkoušela jsem všechny stupně od mega hard ( 6 nejvyšší) zpevění po 1 (jemně). CO DĚLÁM ŠPATNĚ ?
Doplňuji:
A pokud tedy ta trvalá, musím si vlasy ostříhat na krátko, nebo je můžu mít polodlouhé?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5156 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
HOMER

Tvé vlasy asi kudrnaté být nechtějí:D myslím,že když si dáš po umytí natáčky tak budou muset..(:tím nechci říct že tvé vlasy mají svou hlavu)hehe

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Trvalou. A protože při trvalé se vlasy natáčí na takový malý natáčky, chce to nechat delší, aby bylo co natáčet. Konečky vlasů se mohou přistřihnout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
AVATAR666

namoč je a namačkej si je jako porstě je mačkej a budou kudrnatý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Po konzultaci rada: Jedině trvalá.
Další konzultačka-jakékoli.U modelu Kojak-vyloučeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Také trochu záleží na typu vlasů, ne jen, že je máš rovné. Některé jsou takové hladké a těžké a např.na nich i trvalá špatně drží. Má kamarádka takové vlasy má a trvalá ji nedrží. Řeší to pouze tužidlem a natáčkami na akci.
Nevím, také, který lak na vlasy používáš, ten co mám já není na vlasech vidět a i se krásně vyčesává (Satinigue.
Je několik způsobů, jak vlasy zvlnit. Tužidlo je potřeba vždy, nemusí být nutně nejsilnější, ale kvalitní. Také je vždy potřeba, např.při použití kulmy, aby pramen před vytočením vychladl. U natáček také.
Zkus:

1. natáčky, velikost, jaká se ti líbí, vlny vydrží déle.
2.Na fén – difuzér. Vlasy jen vlhké vlasy rukou smáčkni a vlož do difizéru. Třeba v předklonu či úklonu. S difuz.nepohybuj a chvíli ho nech u hlavy a pak opatrně oddal a pracuj na dalším prameni.
3. horkovzdušná kulma
Dobrá kadeřnice by to měla poradit, já o jedné takové vím v Pardubicích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek