KOPRETINNKA

Kuchař-číšník,poradí mi někdo s ukolem? Mam napsat menička: jednoduché 2–3 chody,složité 4–5 chodu,slavnostní 6a vice

poradí mi někdo????

Nejlepší odpověď
anonym

jednoduché mohou být minutky,třeba svíčková,nebo cokoliv z omáček,
složité mohou být jídla z kuřat-plněná kuřecí kapsa,rybí pochoutky-losos,
slavnostní jsou většinou jídla ze zvěřiny at už je to srnčí,daněk,na názvy jídel se stačí podívat do nějaké kuchařky