TJ

Ktorý procesor je jepší?

AMD A6–4400M (3,2 GHz/2,7 GHz, vyrovnávacia pamäť L2 1 MB, 2 jadrá)
alebo
Intel® Pentium® B980 (2,40 GHz, vyrovnávacia pamäť 2 MB, 2 jadrá)

Odpovědi
cochee

A mohl bys upřesnit výraz „lepší?“ Desítky kriterií.

nikolqa.o

Já vždy stojím za Intelem. Nejsou tak poruchový a vydrží i celkem dlouho. Já už ho mám v PC přes 4 roky a pořád funguje na výbornou.

Tw!st

tady v tomto případě to je ten pentium. jeho výkon můžeš navýšit přetaktováním.

cochee

nikolqa.o: no vidíš a já mám už 8 let AMD a taky si za ním stojím 🙂 v té době dostávaly intely na prcku, naposledy – zatím – od té doby ty intely vedou…