led

Kto bude na najvyšších priečkach rebríčku – prvé 3 miesta?

Pri pohľade na rebríček uživateľov som si všmla, že sa zmenila na dostihovú dráhu. Kto bude na najvyšších priečkach rebríčku – prvé 3 miesta do konca tohto roku?

táto otázka neodporuje kodexu a pravidlá. Je plne v zmysle dialógu diskusných príspevkov k odstráneniu a vráteniu odpovede Dr.Axla:
napísala som:
„Dr.Axl vaša odpoveď nebola odpoveď k otázke, ale svojim zameraním (chatovacia otázka na konkrétneho užívateľa) príspevok do diskusie.“

Dr.Axl odpovedal:
„ad led, pokud sis nevšimla, tak otázka je vložena v zábavní rubrice, kde admin výslovně napsal, že tyto formy toleruje vzhledm k volnějšímu formátu.“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-i-tady-korupce-a-podlost#discussion

PS.
Prípadné odstránenie otázky len potvrdí nerovnosť užívateľov

Nejlepší odpověď
www

Kdo? To je mně úplně jedno, žebříček jsem naposledy otevřel v době, kdy jsem zde začínal. Nemá stejně seriózní vypovídací hodnotu, tak jej vůbec nesleduji 😉

Další odpovědi
arygnoc

normálne mám javascriopt vypnutým takže rebríček nevidím.
z toho dôvodu teda nie som v obraze, a keď mám pravdu povedať, ani ma to nezaujíma.
Mnoho užívateľov dostáva palce len preto, že sú to oni, i keď odpoveď vložia neskôr a v podstate len opakujú už vložené odpovede, a napriek tomu dostanú palcov viac, ako užívateľ, ktorý vložil správnu odpoveď skôr.
Toľko ku pretekom, ktoré sa mi javia ako zbytočné a žabomyšie vojny, proste by som ten rebríček zrušil.

som netušil, že táto rubrika je >voľnejšia<, prípadné otázky odteraz vkladám iba do zábavy.

ad: PS.
led, ste tu tak dlho a ešte vás prekvapuje rovný, rovnejší a najrovnejší?

zjentek

první bude annas, vědomostně nemá konkurenci. Vemte si jen to, že třeba já ji boduji málo jen proto, že jsem pohodlný. A přesto si vede skvěle. A kdybych si všimnul, že se na ní tlačí někdo z těch pseudovzdělanců, nebo někdo z Plzně, nedopustil bych to a to jistě nejsem sám. Na další příčce by mohla být marci1 a autacek ,)

anonym

Uražená ješitnost je prevít – dokáže postiženého užírat natolik, že deformuje i jeho chování.
Kéž by všichni respektovali pravidla, k čemuž tazatelka vyzývá. Ovšem celá a nikoliv účelové útržky a ještě k tomu chybně interpretovaná.

  • Žebříček aktivit posledních 30 dní tu figuruje přes 3,5 roku – co, že se tak náhle skandalizuje?
  • Obě smazání v otázce v odkazu provedla sama tazatelka (důvody otevřeně uvedla v diskuzi).
  • Parametry otázky a odpovědi jsou odlišné, jejich záměna je zjevné farizejství, právě pro chybující byla doplněna Pravidla pro vkládání otázek – viz průkazná citace:

Pravidla pro vkládané otázky

1. Otázky by měly sloužit k získání opakovaně využitelných informací
• ZÁMĚREM POLOŽENÍ OTÁZKY BY MĚLO BÝT ZÍSKÁNÍ INFORMACÍ, NE OBHAJOBA NÁZORU NEBO ARGUMENTACE S OSTATNÍMI.
• Otázka by neměla sloužit k propagaci služeb nebo nabídek.
• Otázka by měla být otevřená a směrovat ostatní k vysvětlení problému.
• Otázka by neměla být položena konkrétnímu uživateli.
Použtí nenávistné řeči, chvástání se a popuzování
Odpovědi.cz není místem pro ventilování osobních frustrací nebo chvastounství. Jsme komunita lidí s rozdílnými názory, zkušenostmi a původem. Respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů.
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.
Zneužití Odpovědi.cz
„Komunita spoléhá na hlášení závadného obsahu a hodnocení uživatelů, PROTO NEZNEUŽÍVEJTE TYTO FUNKCE K POŠKOZENÍ JINÝCH UŽIVATELŮ NEBO K VLASTNÍMU PROSPĚCHU.“

Pro každého není obtížné porovnat, v čem je právě tento dotaz závadný.
P.S. Pro dementování šířených mýtů znovu připomínám, že příspěvky neskrývám, naopak vždy píši prvky závadnosti pro osvětu i ostatním (pokud je otázka následně odstraněna, je to výhradně v kompetenci admina.
Stejně tak akceptuji benevolenci admina u názorových otázek, jejichž obsah je leckdy diskutabilní až pofidérní.
Je smutné, že druhdy korektní uživatelka se nechala zkazit hašteřivostí a virem klábosení, kdy téměř 1/4 dotazů směřuje k funkcím webu, bodování, chatování, osobním výpadům, ventilacím frustrací apod.
Pravidelné opakování, že je to poradna a ne chat, jak vidno některým nepoučitelným a natvrdlým stále nestačí.

led

"„Dobre si zapamätajte: Nebojte sa ísť proti prúdu. Buďte smelí! Tak, ako nechceme jesť pokazené jedlo, tak isto neroznášajme hodnoty, ktoré sú zvrátené a oberajú o nádej. Vpred!“
z príhovoru Svätého otca Františka 23. júna 2013 na námestí svätého Petra.

anonym

Pokud by tě zase svrbělo nutkání cenzurovat, či umlčovat nesouhlasné projevy, je zde zálohovaná duplicita. V diskuzi jsou nutné věcné argumenty, nestačí plivat žlučovité sliny nenávisti.

Uražená ješitnost je prevít – dokáže postiženého užírat natolik, že deformuje i jeho chování.
Kéž by všichni respektovali pravidla, k čemuž tazatelka vyzývá. Ovšem celá a nikoliv účelové útržky a ještě k tomu chybně interpretovaná.

  • Žebříček aktivit posledních 30 dní tu figuruje přes 3,5 roku – co, že se tak náhle skandalizuje?
  • Obě smazání v otázce v odkazu provedla sama tazatelka (důvody otevřeně uvedla v diskuzi).
  • Parametry otázky a odpovědi jsou odlišné, jejich záměna je zjevné farizejství, právě pro chybující byla doplněna Pravidla pro vkládání otázek – viz průkazná citace:

Pravidla pro vkládané otázky

1. Otázky by měly sloužit k získání opakovaně využitelných informací
• ZÁMĚREM POLOŽENÍ OTÁZKY BY MĚLO BÝT ZÍSKÁNÍ INFORMACÍ, NE OBHAJOBA NÁZORU NEBO ARGUMENTACE S OSTATNÍMI.
• Otázka by neměla sloužit k propagaci služeb nebo nabídek.
• Otázka by měla být otevřená a směrovat ostatní k vysvětlení problému.
• Otázka by neměla být položena konkrétnímu uživateli.
Použití nenávistné řeči, chvástání se a popuzování
Odpovědi.cz není místem pro ventilování osobních frustrací nebo chvastounství. Jsme komunita lidí s rozdílnými názory, zkušenostmi a původem. Respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů.
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.
Zneužití Odpovědi.cz
„Komunita spoléhá na hlášení závadného obsahu a hodnocení uživatelů, PROTO NEZNEUŽÍVEJTE TYTO FUNKCE K POŠKOZENÍ JINÝCH UŽIVATELŮ NEBO K VLASTNÍMU PROSPĚCHU.“

Pro každého není obtížné porovnat, v čem je právě tento dotaz závadný.
P.S. Pro dementování šířených mýtů znovu připomínám, že příspěvky neskrývám, naopak vždy píši prvky závad-nosti pro osvětu i ostatním (pokud je otázka následně odstraněna, je to výhradně v kompetenci admina.
Stejně tak akceptuji benevolenci admina u názorových otázek, jejichž obsah je leckdy diskutabilní až pofidérní.
Je smutné, že druhdy korektní uživatelka se nechala zkazit hašteřivostí a virem klábosení, kdy téměř 1/4 dotazů směřuje k funkcím webu, bodování, chatování, osobním výpadům, ventilacím frustrací apod.
Pravidelné opakování, že je to poradna a ne chat, jak vidno některým nepoučitelným a natvrdlým stále nestačí.

led

Ak si tak presne vediete štatistiku iných, pozrite si aj vlastnú a slobodne zodpovedzte na otázku:
1 – v koľkých percentách vašich odpovedí sa nekritizujú príspevky iných užívateľov, či priamo kriticky nespomínajú iní užívatelia ?
2 – podľa vášho vlastného názoru koľko vašich príspevkov naozaj pomohlo iným užívateľom na ich otázky ?

led

Ja tiež dávam prednosť právu verejne povedať svoj názor a nie potlačovaniu tohto práva.
Vyjadrenie môjho názoru k tomuto a k činnosti niektorých užívateľov na tejto stránke je v rozpore so slušnosťou, etikou a aj netikou, preto ho vyjadrujem 1 minutou ticha.