Pixma

Kterým názvem filmu byste pojmenovali poslední volby?

Nejlepší odpověď
Kepler

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, ANO

Další odpovědi
Lamalam

http://www.csfd­.cz/film/9331-zitra-se-bude-tancit-vsude/prehled/

marci1

Jak básníci čekají na zázrak. 🙂
http://www.ki­nobox.cz/film/434264-jak-basnici-cekaji-na-zazrak

anonym

Já bych to nazval takto:
Barbakanovi utekl bůček do neznáma.
Volby nijak neřeším,už po prvních volbách po převratu,je tu v tý naši vlasti zle,ale budme rádi,že tu komančov pro jednú ou už dosloužili.

Nuk nuk

Raději než podle filmu, bych to viděla na Beethovenovu „Osudovou“.

anonym

Z pohádky do pohádky

anonym

pro Eburo
Nezapomeň, že po revoluci se říkal, že komunisti vymřou.Jak je tedy možné, že 27 let po revoluci jsou stále třetí nejsilnější stranou?
Víš, ono to bude asi tím, že lidem se zajídá tento zlodušský režim a stále víc a víc mladších lidí vidí, že asi za komunistů bylo lépe.
Pamatuj..vstanou noví bojovníci (a už vstávají) a budou bojovat za KSČM.

Nuk nuk

Jestli to není jen tím, že je nikdo nestil postavit mimo zákon a tím, že tenhle národ má moc krátkou paměť.
MOhla bych vyprávět, o zlodušském režimu zvaném socialismus. Moje rodina si ho vyzkoušela na vlastní kůži, a to i přesto, že nevlastnila prakticky nic. Neměla žádnou továrnu ani velkostatek, ve kterém by mohla „vykořisťovat“ své zaměstnance. Mohla bych vyprávět o lidech, kterým sebrali i život (asi protože nic lepšího neměli). Ale to asi člověka, který shodou okolností patřil do té privilegované menšiny moc nezajímá. Holt sytý hladovému nevěří.

anonym

Neboj se, také naši rodinu (teda mého otce) komunisti pezekuovali za děda, který se nedal do družstva.
A v r.2000 otec prohlásil, že tento režim je horší než komunisti, protože i když otec musel po škole ihned do práce, tak ale během zaměstnání ho nechali udělat výuční list na soustružníka a pak ještě na kaliče.
Ale jako dělník si vydělal na Š1000MB a pak na Š120, tak tento reži to mně neumožnil, protože jako dělník jsem se měl hůř než otec dříve.
A otec jako důchodce se po 40ti letech práce v tomto režimu měl HŮŘE než jako děda důchodce v socialismu (placení doktora, léků, každým rokem zvyšování životních nákladů atd.)

Mc Merkurion

…no vzhledem k tomu, jak dopadli, bych to tipoval na pravý opak,když ztratili víc jak polovinu mandátů …má 10% , což je, jak jsem psal i zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-v-cesku-lidi-kteri-by-byli-radeji-kdyby-revoluce-nebyla naprosto normální…ono je totiž důležitý, jak budem výsledky prezentovat a jestliže řeknu A, musím říct taky B…

anonym

Když vstanou bojovníci,tak určitě ne za komanče,dovolím si tykat,když jsi s tím ty začal,ale rozumu moc nepozbýváš v hlavě tvé.Chtěl bys všechno zadarmo a nic prto neuděláš,jen se vezeš s režimem a běduješ,takhkle se společnost nedělá chlapče,musíš se o něco snažit a a né čekat s otevřenou dlaní než ti do ní něco spadne.

Pixma

Eburo se ozval? Je mi tě líto, opravdu líto.

Kepler

No, zatím to podle výsledků voleb vypadá, že to vymírání už začalo…