xindo

Kterým čerpadlem nahradím už nevyráběné WILO NFHUL 15/5–3C?

Odpovědi
Alesh

Zkus tuto stránku, viz zdroj. Buďto to ještě půjde objednat (Tento produkt se nyní nenachází v našem skladu a je nutné ho objednat u našeho dodavatele. Termín dodání bude upřesněn. Doba dodání se pohybuje v rozmezí 2 – 15 dní dle dodavatele.) Anebo ti, pokud dáš dole DOTAZ NA PRODUKT a napíšeš jim, poradí určitě i s případným řešením, tj. nástupcem tohoto již nevyráběného modelu.

Zdroj: http://www.di­lynakotle.cz/cer­padlo-protherm-nfhul-15-5-1_z889/