Avatar uživatele
anonym

Kterých typů lidí se bojíte nejvíce?

Neobvyklá otázka. Neříkejte něco jako velkých svalovců či vychrtlého anorexitika. Spíše něco jako úspěšného, disciplinovaného, velkrysého podnikatele nebo domácí typ, který se celé hodiny nezvedne od televize, ale je silný jako slon a v práci na vás řve každé dvě minuty. Jen pro příklad. Tak koho byste se báli a koho byste se rozhodně nebáli.
Doplňuji:
spíš z koho máte větší respekt

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

nepřizpůsobivejch a amnestovanejch !!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jednoznačně všech blbů

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Beer4Real

bojím se černých občanů když každý večer procházím kolem jejich ubytovny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

bojime se nejvíc sebe.jsem nevyzptatelna a nevim,co mam od sebe cekat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Skupinek potulujících se sociopatů na ulicích. Jednou jsem málem dostal od pětičlenné skupiny výprask, protože jsem jim nedal cigaretu. A to jsem navíc nekuřák. V těhle situacích rozhodně není zbabělé utéct :) Kdo uteče, ten vyhraje. Ono „jim“ to (asi víte o kom mluvím :) totiž ve skupince náramně jde !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Bojím se Romů, stejně tak bych nechtěla domácí „gaučonkový“ typ, který nemá kousek zájmu o cokoliv jiného, než např. televizi. Podnikatel by mi nevadil, aspoň bych měla víc času pro sebe, ale nesměl by nosit každý den jinou košili, to bych musela prát a žehlit. Takže tak něco mezi tím, řekněme rozumný podnikatel nebo soukromník, který chodí týden v jedněch montérkách:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Respekt mám z lidí, kteří, ačkoliv jsou nad ostatními (znalostmi, majetkem, mocí), tak se chovají, jako by nebyli a nedávají najevo své „přednosti“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Koho? Politiků, jelikož nás mají v malíku a vše, co udělají se odrazí i na nás…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jsem na pozoru před takovou skupinou našich spoluobčanů,ož­ralých Ukrajinců a fetáků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

no penize a strach jsem nikdy nemel …ale bojim se prevazne sebe ..porotoze si dokazu dost casto hnout ze svetem …a z toho taky vychazi ze se zaroven o sebe vubec nebojim..;D protoze kdybych se o sebe bal.. tak nedelam ty blbosti co delam..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

  1. hulvátů
  2. boháčů s hlavou a nosem hoře
  3. jednoho člověka z Rakovníku
  4. politiků

Doplňuji:
Respekt mám z lidí, kteří něco udělali pro lidi.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek