Který zvuk nelze…

.....zaznamenat na žádný nosič?
Doplňuji:
Nebudu vás trápit. Nelze zaznamenat „hučení v klacku“ 😁

Nejlepší odpověď
SinceX

POčítám, vysokofrekvenční tóny?

Barbakan, jste vůl :D:D

Další odpovědi
Terryle

nebo třeba taky šplouchání na maják…

led

Absolutné ticho.
To sa nenahrá, vznikne medzera.
Doplňuji:
Všetky „zvukové“ frekvencie je možné určitým spôsobom zanamenať (v súčasnej dobe síce nie, ale verím v budúcnosť)
Ak naše ucho nie je schopné zaznamenať, ešte stále je možné zvuk pomocou prístrojov zviditeľniť.
Možno ste už videli vo Windows Media plaier rôzne obrazce podľa hudby, aj to je zviditelnenie zvuku

Protiva

zvuk se nedá zaznamenat! zvuk se převede na určitý formát, který se zaznamená a pak zpětně převede na zvuk.

anonym

Trefa.
I když.......

anonym

…i když? Nemám rád nedokončené myšlenky.