Miroslavst

Který známý americký herec se narodil před 47 léty? Znáte jeho další filmy, v kterých hrál?

Nejznámějším filmem byl film Skála nebo Obchodník se smrtí.
Znáte jeho další filmy? O kterého herce se jedná?

Nejlepší odpověď
kulichuck

3. dubna 1961, ze narodil Eddie Murphy.
Namluvil oslíka ve Šrekovi (anglicky)
Dále hrál ve: Policajt v Beverly Hills, 48 hodin, Dokonalý Gentleman a mnoho dlších.

Tady to mate všechno
Doplňuji:
Oprava:

Keanu Charles Reeves (* 2. září 1964)
Filmy: The Matrix, The Matrix Reloaded, The Animatrix, The Matrix Revolutions, Street
Kings

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ed­die_Murphy#Ocen­.C4.9Bn.C3.AD_­.2F_Nominace

Další odpovědi
hanjimka

Skálu miluji,takže to může být jedině Nikolas Cage/Coppola.
A filmy:60 sekund,8mm,Město andělů,Pod vlivem ůplňku,Con air,Čarodějův učeň…
Řekla bych že Kulichuck je trošku jinde.