Meropa

Který znak se vám líbí nejvíce?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

… a rád bych ho k někomu přiřadil .

Další odpovědi
Pájo

Ten. Váhal jsem ještě nad tím v bílém provedení, ale přiřazená barva anketního ukazatele rozhodla.

anonym

Také jde o to v jakém textu, 6. je zřetelnější v psaném odstavci, ale občas se šikne i 1. nebo 2.

Wang

Asi tenhle… vlastně jen poslední dva.. i když druhý shora by se někdy tak hodil.

ten který je

Líbí se mi tento znak a také 2 ale musí být ve světlém provedení.:-)

fablen

kurec

anonym

Jak jsi to udělala?

samicek333

klasika