KlárkaT

Který ze série filmů Saw máte nejradši?

Mně se líbí 5 a trojka, ostatní mám také ráda, ale tyto dva nejvíc.

Nejlepší odpověď
ven.cik

LejdyTerr: Váš názor beru, ale že by to byla hovadina o ničem to zas není, ten děj je docela dost propletený a dá docela práci ho pochopit, třeba nemáte ráda krváky ale myslim že ten příběh je udělanej dobře a to obsazení je taky celkem dobrý, mě se třeba nejvíc líbí Saw 7, protože tam se vlastně všechno vysvětlí…:)

Další odpovědi
LejdyTerr

Ani jeden, je to hovadina o ničem.....

MacChill

první a poslední…

iceT

Celou sérii,protože i když sice jsou to dost samostané filmy,tak ten konec sedmičky tomu dává korunu,jak je všechno propletené.
A taky už jsem viděla hromadu filmů,co byly opravdu hovadiny o ničem,třeba takový Megažralok vs Crocosaurus,to byla … první třídy.

pusinka50

Nevím, co je to za díl: Jak leží na stole a sezhora mu břicho uřezává pila. Jsem krvelačná, tak se mi líbí všechny díly:-)

verom

Já mám nejraději 1,2,3 poto už se mi moc nelíbí

anonym

Mně se líbí všechny Saw filmy.

Damiana

Jedničku. Mám to tak většinou u všech filmů. Má zkušenost je taková, že to ostatní bývá „nastavovaná kaše“ kvůli prašulím.

Dudny

1,2,6,7