Rokio

Který ze sedmi hlavních hříchů je nejhorší?

Je to lakota, závist, lenost, obžerství či jiný ze sedmi hlavních hříchů?

Odpovědi
JájsemRaibek

Podle mého názoru je to pýcha.
Pýcha je definována jako touha po vyšší atraktivitě a důležitosti než mají ostatní. Slovo pýcha se dá také vyjádřit jako: nadutost, domýšlivost, vyvýšenost, přehnaná sebeúcta, nerozumná nadřazenost kvůli kráse, bohatství, postavení ve společnosti nebo nadání. Pýcha se projevuje nadřazeným chováním.

iceT

Jsem pro závist, ta dokáže člověku pořádně otrávit život…

zjentek

Lakota- kdyby věřící totiž byli lakomí, nebylo by církví a tím pádem ani těch tvejch hříchů.