Michal Kole

Který zákon stanovuje rozsah plavecké výuky na mateřských, základních, středních a vysokých školách ?

Odpovědi
blesk26

Zřejmě žádný, není to potřeba, normální lidé plavat většinou umí.

verka

Michale, stanoví to školní zákon nebo tzv. osnovy. Každý stupeň škol to má jinak, jinak na tom také bude sportovní škola základní a základka zaměřená na matematiku. Plavání je dokonce na základce povinné a škola či zřizovatel na výcvik přispívá. Omlouvá jen lékařské osvědčení a ne, že někdo umí plavat.Pokud to potřebuješ přesně, tak bys to našel přímo v té které škole.