LADIS

Který zákon dokazuje, že se cigarety musí prodávat od 18 a kouření je tolerováno od 15??

Nejlepší odpověď
annas

Jde o zákon , který uvádí Sbírka: 305/2009, částka: 91/2009 a který mění zákon č. 379/2005 Sb., o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů

ZÁKON
ze dne 24. července 2009,
kterým se mění zákon č. 379/2005 Sb., o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými
výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů,
ve znění pozdějších předpisů.

http://www.epra­vo.cz/top/zako­ny/sbirka-zakonu/zakon-ze-dne-24-cervence-2009-kterym-se-meni-zakon-c-3792005-sb-o-opatrenich-k-ochrane-pred-skodami-pusobenymi-tabakovymi-vyrobky-alkoholem-a-jinymi-navykovymi-latkami-a-o-zmene-souvisejicich-zakonu-ve-zneni-pozdejsich-predpisu-17326.html/

arygnoc

zákon č. 379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zá­konů

annas

Zákon byl novelizován v r. 2009.