Kepler

Který z válečných filmů mladší než 20 let vás nejvíc uchopil?

Vynechme dokumenty, seriály, rekonstrukce apod. Jen čistě fabulace námětu, scénaristy, rejži. Prostě silný zážitek…

Nejlepší odpověď
tatanka

Katyň.

Další odpovědi
Lamalam

Habermannův mlýn.

anonym

Líbil se mi Habermannův mlýn a Musíme si pomáhat. Také Hořící keř, ale ten se odehrává za komunismu.
Jako nejlepší film přímo z bitevní akce je pro mě stále Černý jestřáb sestřelen.

xxx3

já to tedy moc nesleduji, ale do limitu se vejde Tenká červená linie. Za vidění stál také Valčík s Bašírem, což je animovaný film, který rozhodně nespadá do kategorie nějaké infantilní zábavy, do které řada lidí animáky automaticky hází.

iceT

Odvaha pod palbou a Za nepřátelskou linií

arachis

Jednoznačně Slzy slunce s Willisem a kód Navajo s Cagem.

Kepler

Pokud by někoho zajímalo, co zaujalo mně, pak to byly filmy Zachraňte vojína Ryana a Nepřítel před branami.