Avatar uživatele
blackberry

Který z těchto jazyků je podle Vás nejlehčí?

Dobrý den,
musím si vybrat dva jazyky, které bych se v budoucnu naučila, chci se tedy zeptat Vás, které jazyky Vám přijdou lehké a které naopak nepřípustně těžké + o které je asi největší zájem? Napište prosím podle Vás.
PS: Prosím nechte si hloupé „kecy“, protože vím že spoustu lidí si nikdy neodpustí příležitost „rejpnout si“. Čímž nechci samozřejmě urážet někoho konkrétního, jen Vás prosím o tuhle maličkost, páč mě to vážně štve.
Děkuju všem, co mi pomohou s výběrem:).
Pěkný den
Doplňuji:
Vybírám si zatím z těchto jazyků: němčina, francouzština, španělština, ruština, italština, arabština. Popřípadě prosím nějaké vhodné jazyky přidejte. Ještě jednou děkuju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Curiosity, zzzzz, vas999 před 3945 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
monii:*)

Ruština je podle mě nejlehčí. jediné, co může dát trochu zabrat , je azbuka, písmenka se budou nejdřív plést… :) ale jinak na mluvení je strašně podobná češtině..a slovíčka je lehké se naučit a kdyby jste nějaké slovíčko nevěděla, tak si myslím , že v Rusku by rozuměli nějaké to české slovo.. :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Matthew

Taky jsem si lámal hlavu který další jazyk si najít :) Našel jsem si kamarádku z východní ukrajiny, takže spolu komunikujeme pouze rusky :) Na to že jsem v životě v ruce neměl žádnou knížku, nic se neučil a azbuku jsem vstřebával pomalu přes překladač na googlu, tak už celkem na normální komunikativní (komunikativní v mojí věkové skupině) úrovni a za ten rok co se známe, se tak nějak domluvím. Doporučuji tedy ruštinu :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

teda bez keců- nejlehčí je italština a pak španělština.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Curiosity

..někteří lidi jsou na facku.. tím nemyslím Vás blackberry.. pro mě je hrozně lehká angličtina, pak bych si vybrala němčinu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moc se mi líbí francouzština, ale je těžká na učení, na druhé místo bych dala španělštinu.
Doplňuji:
Ta ruština je snad nejjednodušší, ale zas je tam ta azbuka, ale dá se to naučit, my starší to máme vyzkoušený.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Na oblibě stoupá němčina a kupodivu i ruština. Taky je otázka, co už za jazyky umíte. Pokud třeba umíte anglicky, lepší bude němčina, než FJ nebo ŠJ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud se učíte anglicky, tak bych k tomu přidala němčinu a španělštinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

já bych si vybral ruštinu a francouštinu, ruština je pěkná a mohl bych si přečíst hodně dobrých knížek v originálu a na francouzské texty by se balily holky :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Konan-Pain

Pro mě je velmi lehká němčina (naučené 3 lekce němčiny za týden). Poté je jednoduchá ruština.
Francoužštinu je hodně těžká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

nejlehčí je ruština,azbuku nás naučily na obecný,a zbytek se domluvíš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

čo sa týka slovíčok, tak ruština (je to konieckoncov slovanský jazyk).
čo sa týka gramatiky, jednoznačne taliansky jazyk.
za úvahu by stála angličtina, tiež nie je ťažká.

zaujímavo znie francúzsky jazyk a arabský jazyk.

nuž, len si treba vybrať.
záujem o jazyky – záleží, v akej profesii a v akom regióne.
stúpajúci záujem je o ruštinu, nepochybne arabštinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Já jsem se na střední učila němčinu a ruštinu a na VŠ i angličtinu, všechny jazyky jsou pro mě těžké, učím se je velice špatně, to raději počítám kvadratické rovnice. Ale musím říct, že nejlehčí pro mě byla ruština, ale až po té co jsem se prokousala azbukou. Kdybych si mohla vydrat, brala bych slovenštinu 🙂
Na jazyky vážně nemám talent. Dokonce jsem uvažovala i o studiu VŠ na Slovensku, tam nemají cizí jazyk povinný.
Záleží na tom, jaké na to máš vlohy, jsou lidé, kteří se lehce naučí jakýkoliv jazyk.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ani smazáním mého příspěvku ze tvé otázky nikdo neudělá dotaz slušný a originální. Opakuji ti, aby ses příště podívala, proč ti našeptávač říká, že otázka už tu byla položená. Prospěje ti se na ni podívat a příště dodržovat pravidla a nepodvádět.
Je neslušné tu napadat ostatní účastníky, že tě za tvé chování mohou kritizovat. Pokud nechceš být terčem kritiky, tak neporušuj pravidla. Je to až natolik jednoduché.

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nejenom Vaší otázka byla smazána, ale věřím, že admin mou odpovědˇ vrátí!

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek