Elis Pokorná

Který z těchto dvou tabletů?

http://tablety­.heureka.cz/pres­tigio-multipad-pmp5570/ nebo tento
http://www.al­za.cz/acer-iconia-tab-b1-a71-8gb-black-d379583.htm ? Zhodnoťe prosím cenu, výkon atd. Moc děkuju :)

Nejlepší odpověď
fandosaurus

Já osobně bych šel do Aceru, ale počkej ještě na názor ostatních

Další odpovědi
Bedy

To Prestigo vypadá už přecejen lépe, ikdyž osobně pod pojmem tablet si představuju malinko něco jiného.

Ještě se zeptám – co výdrž baterky? Stačí vám 7 hodin? Co obrazovka – spokojíte se s 7 palcovým prckem?
A co 3G modem k připojení k internetu nebo bluetooth ke spárování s jinými zařízeními či GPS navigaci – budete potřebovat? 3G modem ani bluetooth ani GPS tento tablet nemá.
Doplňuji:
Jenom upozorňuji, že Android má problémy s diakritikou – třeba na internetu nebo ve Skypu bude problém psát písmenka s háčky či čárky a je jedno, jestli máte klávesnici nebo ne. Na to řada lidí přijde až potom, co si tablet koupí a některým to docela vadí.

Co se týká značky GoClever, jako nevyrábějí zrovna kvalitní tablety, to bych řekl, že Prestigo je na tom lépe. No a výdrž jen maximálně 4 hodiny na tom GoClever Terra 70, to mi přijde celkem slabé – teď si vemte že budete mít třeba puštěnou wifinu, to je hned hodina dolů nebo budete přehrávat něco, to pak opravdu není moc dobrá výdrž.

Říkám – klidně si levný tablet kupte, ale na vlastní nebezpečí. Já přímo bych Vám nic takového doporučit nemohl. Já doporučuju jen kvalitní, solidní a osvědčené výrobky.

huxa

Bedy ti už něco psal přeci v minulé otázce… šel bych do toho prvního.

marci1

Možná bych spíše volila „Acer“.

Jsemtady

Ten prvni rozhodne, nedavno tusim vyhral test na Idnes a ma malicko lepsi parametry se mi zda.

Pyrotechnik

Ten první není špatný ,ale slyšel jsem ,že u Prestiga odladěnost systému je špatná ,takže bych ho nebral. Ten Acer by taky nebyl špatnej ,jenže to zabili tou malou ramkou…

Za mě bych doporučil tenhle http://www.al­za.cz/goclever-terra-70-klavesnice-d433624.htm oproti Prestigu má novější systém a oproti Aceru větší ramku a něco výkonnější procesor. + k tomu dostaneš zdarma klávesnici k tabletu.