Larissa

Který z těchto dvou notebooků bych si měla vybrat?

Myslím, že oba dva si jsou podobné, ale přesto by mě zajímal váš názor. S notebookem DELL nemám žádné zkušenosti, s HP jen dobré. Ještě jsem přemýšlela nad Lenovem, ale jelikož to byl můj poslední notebook, řekla jsem si, že by to chtělo aspoň nějakou změnu. Jsem obyčejný uživatel, pouze Internet, videa, word… sem tam nějaká náročnější hra. Photoshop a příležitostná práce se Sony vegas…

Děkuji všem za názor, popřípadě za doporučení jiného. Pokud byste mi chtěli doporučit něco jiného, tak si bohužel můžu dovolit notebook jen do nějakých 16 tisíc korun a ráda bych s matným displayem.

https://www.czc­.cz/porovnat?co­de=195698&code=200417 (Dell Vostro 15 (3559), černá, HP ProBook 450 G4, stříbrná)

Odpovědi
brillant

Za mě spíše DELL. HP nikdy více. Odešel cca 6 měsíců po záruce (zákl. deska).

cochee

Je opravdu vidět, že jsi obyčejný uživatel, protože jen ten postaví vedle sebe činnosti, které výkonnostně zvládne, obrazně řečeno, i kalkulačka (internet, Word) a náročnější hry :)
Za mě taky ten Dell.