hak02

Který z těchto dvou mobilních telefonů byste mi doporučili?

Jendá se o dva modely značky Acer. Z520 a Z220. I po dlouhém vybírání jsem se stále nerozhodl. Který z těchto dvou by jste si vybrali vy?

Odpovědi
iceT

Jen pro upřesnění, 2 Mpx mají oba telefony. Asi bych si vybrala Z520 pro větší displej avětší paměť, ale v parametrech se moc nevyznám, takže asi tak. Mám zkušenost s Z160, ale nevyhovoval mi pro nízkou hlasitost vyzvánění, když mi někdo volal a neměla jsem mobil hned u sebe, neslyšela jsem ho.

RadaBrysova

Za mě určitě Z520 pro mě je hodně důležity fotoaparat a ten druhy ma jen 2 Mpx