Ganymede

Který z těchto čtyř notebooků?

Vybírám mezi těmito čtyřmi: Lenovo IdeaPad S20–30 Touch Black, Lenovo B50–30 Black, Acer Extensa 2508 Black + 1 rok McAfee LiveSafe, ASUS X553MA-BING-SX534B černý pro ne příliš náročné hry, filmy, net.. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
anonym

Lenovo B50–30 , ten jsem koupil včera, ale nemůžu porovnávat. Zatím jsem spokojen až na jednu technickou věc.

Další odpovědi
Frogman

Můžeš si to porovnat třeba tady: http://www.al­za.cz/url/hJjQPHKpAv :)

Tobbycz

Raději Lenovo B50–30, je z nich nejvýkonnější.

Muffz

Jednoznacne Lenovo B50–30. Je z techto ntb nejvykonnejsi, navic ASUSy jsou problemove ve vsech cenovych skupinach, natoztak v tehle „extra nizke“ tride.